Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Samodzielny obiekt biurowo magazynowy - Doskonała lokalizacja, trasa Warszawa-Poznań, oferta nr 1814c
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Samodzielny obiekt biurowo magazynowy, oferta nr 1814c

Doskonała lokalizacja, trasa Warszawa-Poznań

  • Powierzchnie biurowo-socjalne na dwóch kondygnacjach,
  • Hala na sprzedaż 3000 mkw.

Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Doskonała lokalizacja, trasa Warszawa-Poznań, Hala położona na obrzeżach Warszawy przy trasie poznańskiej DK92. z bezpośrednim wjazdem z głównej trasy. Bardzo dobre połaczenie w pobliżu węzeł Pruszków (autostrada A2 i trasy S2, S8). , kierunek na Ożarów Mazowiecki, Poznań, okolica przemysłowo – usługowa, droga o dużym natężeniu ruchu 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 370 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Samodzielna hala magazynowa znajduje się w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, w tzw. „wianuszku” aglomeracji warszawskiej, w kierunku na zachód od centrum Warszawy. Gmina Ożarów Mazowiecki sąsiaduje z gminami Leszno i Babice Stare, Warszawa (dzielnicami Bemowo i Ursus), Piastów, Pruszków, Brwinów oraz z gminą Błonie.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Pracownicy i klienci oprócz łatwego dojazdu samochodowego mają do dyspozycji komunikację miejską np. z Warszawy linię autobusową 713.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Lokalizacja Ożarowa łączy w sobie korzyści sąsiedztwa dużego miasta z doskonałym dojazdem z Polski dla samochodów typu TIR dwoma arteriami: Al. Jerozolimskimi i trasą poznańską. W mieście krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie: szlak drogowy 2 w kierunku Terespol – Warszawa – Ożarów – Błonie – Poznań, droga 701, oraz 718 kierunek Borzęcin - Ołtarzew - Pruszków. Najbardziej obciążona ruchem samochodowym jest droga krajowa nr 2 Poznań – Warszawa (droga główna przyspieszona). Biegnie ona przez środek miasta i gminy. W tym przebiega autostrada A2, która stanowi fragment trasy europejskiej E30, wiodącej z irlandzkiego portu Cork do Omska w Rosji, a w szczególności mającej przebiegać przez Berlin i Moskwę.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ożarów przebiega trakt kolejowy nr 3 Warszawa - Berlin. Linia kolejowa E-20 dalekobieżna i podmiejska, biegnie przez środek miasta i gminy. Strzeżone przejazdy znajdują się w miejscowościach: Płochocin, Ołtarzew, Miasto Ożarów Jawczyce, Mory. Na granicy z Gminą Ursus znajduje się łącznica kolejowa Gołąbki – Józefów, która obsługuje ruch towarowy.

Opis gospodarki regionu.
W regionie znajdują się Zakłady „Polmos” w Józefowie, Polamp, Inter-Vis i Centrum Biznesu w Ożarowie, Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach, Renault Polska w Święcicach, Bejo-Zaden Poland w Konotopie, Diesel Truck Daimler Chrysler Automotive Polska w Ołtarzewie, Peri w Płochocinie, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków, „Bioton” w Macierzyszu, GlaxoSmithKline Pharm w Duchnicach. Na terenie gminy funkcjonują również liczne hurtownie i filie jednostek z różnych części kraju. W grupie dużych jednostek gospodarczych przeważa działalność produkcyjna, handlowa, magazynowa i magazynowo-handlowa. Rozwojowi działalności gospodarczej, zwłaszcza dużych podmiotów gospodarczych sprzyja oddawanie pod inwestycje nowych terenów użytkowanych dotychczas rolniczo, zwłaszcza pasów gruntu wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych, polityka podatkowa władz gminy oraz przejrzyste zasady udzielania pozwoleń na lokalizację inwestycji.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (13)Hale Poznań (6)Hale Wrocław (2)Hale Szczecin (1)
Hale Toruń (1)Hale Gdańsk (1)Hale Olsztyn (1)Hale Gorzow Wielkopolski (1)
Hale Łódź (1)Hale Katowice (1)Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt