Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Zespół budynków magazynowych. - Obrzeża Warszawy - okolice Ożarowa, oferta nr 1241a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Zespół budynków magazynowych., oferta nr 1241a

Obrzeża Warszawy - okolice Ożarowa

  • Zespół budynków magazynowych do wynajęcia. Hale magazynowe umożliwiają składowanie, magazynowanie, dystrybucję i konfekcjonowanie. Powierzchnie magazynowe są częściowo ogrzewane. Na terenie nieruchomości jest rampa podjazdowa. Lokale użytkowe w budynku biurowym są po remoncie i posiadają dobry standard. Jartom udzieli pomocy w negocjacji stawek czynszowych.
  • Usytuowane w bud. I biura są po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Istnieje możliwość zaadoptowania parteru pod recepcję. Do wykorzystania 5 linii telefonicznych oraz sieć komputerowa. Bezpośrednie połączenie z halą.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1260 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Obrzeża Warszawy - okolice Ożarowa, w pobliżu ul. Lazurowej, kierunek na Poznań, okolica przemysłowo – usługowa, droga utwardzona 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 460 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony, zazieleniony  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Zespół budynków magazynowych znajduje się w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, w tzw. „wianuszku” aglomeracji warszawskiej, w kierunku na zachód od centrum Warszawy. Gmina Ożarów Mazowiecki sąsiaduje z gminami Leszno i Babice Stare, Warszawa (dzielnicami Bemowo i Ursus), Piastów, Pruszków, Brwinów oraz z gminą Błonie.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Pracownicy i klienci oprócz łatwego dojazdu samochodowego mają do dyspozycji komunikację miejską np. z Warszawy linię autobusową 713.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Lokalizacja Ożarowa łączy w sobie korzyści sąsiedztwa dużego miasta z doskonałym dojazdem z Polski dla samochodów typu TIR dwoma arteriami: Al. Jerozolimskimi i trasą poznańską. W mieście krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie: szlak drogowy 2 w kierunku Terespol – Warszawa – Ożarów – Błonie – Poznań, droga 701, oraz 718 kierunek Borzęcin - Ołtarzew - Pruszków. Najbardziej obciążona ruchem samochodowym jest droga krajowa nr 2 Poznań – Warszawa (droga główna przyspieszona). Biegnie ona przez środek miasta i gminy. W tym regionie przebiegać ma planowana autostrada A2, która stanowi fragment trasy europejskiej E30, wiodącej z irlandzkiego portu Cork do Omska w Rosji, a w szczególności mającej przebiegać przez Berlin i Moskwę.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ożarów przebiega trakt kolejowy nr 3 Warszawa - Berlin. Linia kolejowa E-20 dalekobieżna i podmiejska, biegnie przez środek miasta i gminy. Strzeżone przejazdy znajdują się w miejscowościach: Płochocin, Ołtarzew, Miasto Ożarów Jawczyce, Mory. Na granicy z Gminą Ursus znajduje się łącznica kolejowa Gołąbki – Józefów, która obsługuje ruch towarowy.

Opis gospodarki regionu.
W regionie znajdują się Zakłady „Polmos” w Józefowie, Polamp, Inter-Vis i Centrum Biznesu w Ożarowie, Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach, Renault Polska w Święcicach, Bejo-Zaden Poland w Konotopie, Diesel Truck Daimler Chrysler Automotive Polska w Ołtarzewie, Peri w Płochocinie, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków, „Bioton” w Macierzyszu, GlaxoSmithKline Pharm w Duchnicach. Na terenie gminy funkcjonują również liczne hurtownie i filie jednostek z różnych części kraju. W grupie dużych jednostek gospodarczych przeważa działalność produkcyjna, handlowa, magazynowa i magazynowo-handlowa. Rozwojowi działalności gospodarczej, zwłaszcza dużych podmiotów gospodarczych sprzyja oddawanie pod inwestycje nowych terenów użytkowanych dotychczas rolniczo, zwłaszcza pasów gruntu wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych, polityka podatkowa władz gminy oraz przejrzyste zasady udzielania pozwoleń na lokalizację inwestycji.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (51)Hale Błonie (17)Hale Pruszków (15)Hale Ożarów Mazowiecki (13)
Hale Nadarzyn (8)Hale Piaseczno (6)Hale Raszyn (5)Hale Teresin (5)
Hale Marki (4)Hale Lesznowola (3)Hale Dąbrówka (2)Hale Sochaczew (2)
Hale Tarczyn (2)Hale Mszczonów (2)Hale Grodzisk Mazowiecki (2)Hale Góra Kalwaria (2)
Hale Wołomin (1)Hale Michałowice (1)Hale Brwinów (1)Hale Łochów (1)
Hale Siedlce (1)Hale Radziejowice (1)Hale Załuski (1)Hale Czosnów (1)
Hale Wiązowna (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt