O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Budynek biurowo-magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji. - zachodnia część Warszawy, w pobliżu trasa poznańska., oferta nr 1835a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Budynek biurowo-magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji., oferta nr 1835a

zachodnia część Warszawy, w pobliżu trasa poznańska.  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Atrakcyjne warunki najmu!!!!
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja zachodnia część Warszawy, w pobliżu trasa poznańska., kierunek na Ożarów Mazowiecki, okolica mieszkalno – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 4000 mkw., (powierzchnia biurowo-socjalna oraz pomieszczenia techniczne znajdują się w dwóch budynkach skomunikowanych wewnętrznie z halą: biurowiec główny o pow. 3987 mkw. oraz budynek administracyjno-techniczny o pow. blisko 419 mkw.)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Samodzielny obiekt biurowo-magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji znajduje się w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, w tzw. „wianuszku” aglomeracji warszawskiej, w kierunku na zachód od centrum Warszawy. Gmina Ożarów Mazowiecki sąsiaduje z gminami Leszno i Babice Stare, Warszawa (dzielnicami Bemowo i Ursus), Piastów, Pruszków, Brwinów oraz z gminą Błonie.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Pracownicy i klienci oprócz łatwego dojazdu samochodowego mają do dyspozycji komunikację miejską np. z Warszawy linię autobusową 713.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Lokalizacja Ożarowa łączy w sobie korzyści sąsiedztwa dużego miasta z doskonałym dojazdem z Polski dla samochodów typu TIR dwoma arteriami: Al. Jerozolimskimi i trasą poznańską. W mieście krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie: szlak drogowy 2 w kierunku Terespol – Warszawa – Ożarów – Błonie – Poznań, droga 701, oraz 718 kierunek Borzęcin - Ołtarzew - Pruszków. Najbardziej obciążona ruchem samochodowym jest droga krajowa nr 2 Poznań – Warszawa (droga główna przyspieszona). Biegnie ona przez środek miasta i gminy. W tym regionie przebiegać ma planowana autostrada A2, która stanowi fragment trasy europejskiej E30, wiodącej z irlandzkiego portu Cork do Omska w Rosji, a w szczególności mającej przebiegać przez Berlin i Moskwę.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ożarów przebiega trakt kolejowy nr 3 Warszawa - Berlin. Linia kolejowa E-20 dalekobieżna i podmiejska, biegnie przez środek miasta i gminy. Strzeżone przejazdy znajdują się w miejscowościach: Płochocin, Ołtarzew, Miasto Ożarów Jawczyce, Mory. Na granicy z Gminą Ursus znajduje się łącznica kolejowa Gołąbki – Józefów, która obsługuje ruch towarowy.

Opis gospodarki regionu.
W regionie znajdują się Zakłady „Polmos” w Józefowie, Polamp, Inter-Vis i Centrum Biznesu w Ożarowie, Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach, Renault Polska w Święcicach, Bejo-Zaden Poland w Konotopie, Diesel Truck Daimler Chrysler Automotive Polska w Ołtarzewie, Peri w Płochocinie, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków, „Bioton” w Macierzyszu, GlaxoSmithKline Pharm w Duchnicach. Na terenie gminy funkcjonują również liczne hurtownie i filie jednostek z różnych części kraju. W grupie dużych jednostek gospodarczych przeważa działalność produkcyjna, handlowa, magazynowa i magazynowo-handlowa. Rozwojowi działalności gospodarczej, zwłaszcza dużych podmiotów gospodarczych sprzyja oddawanie pod inwestycje nowych terenów użytkowanych dotychczas rolniczo, zwłaszcza pasów gruntu wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych, polityka podatkowa władz gminy oraz przejrzyste zasady udzielania pozwoleń na lokalizację inwestycji.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (50)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt