O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hala produkcyjno-magazynowa. - Sochaczew, 3 km do trasy E30., oferta nr 2004a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Hala produkcyjno-magazynowa., oferta nr 2004a

Sochaczew, 3 km do trasy E30.


  • Biuro zostanie dostosowane do potrzeb klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala sprzedaż 6000 mkw., wynajem min. 2000 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 3 000 000 PLN + VAT, Czynsz za mkw. powierzchni hali 8 PLN + VAT + opłaty
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Sochaczew, 3 km do trasy E30., Sochaczew, kierunek na zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka - terakota, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 250 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjno-magazynowa znajduje się w gminie Sochaczew, w województwie mazowieckim. Sochaczew leży w centrum Polski, w bliskim sąsiedztwie Warszawy. Gmina graniczy z gminami Młodzieszyn, Rybno, Nowa Sucha, Teresin i Kampinos w widłach trzech rzek: Bzury, Pisi i Utraty oraz dużymi kompleksami leśnymi Puszczą Kampinoską i Puszczą Bolimowską.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie Gminy Sochaczew funkcjonuje komunikacja gminna obsługiwana przez PKS Grodzisk Mazowiecki. Mieszkańcy gminy do dyspozycji mają trzy linie autobusowe S1, S2, S3, którymi mogą podróżować w kierunkach Halinowa, Chodakowa czy też Żukowa. Dzięki prywatnym przewoźnikom oraz PKS gmina jest dobrze skomunikowana z Warszawą oraz Łodzią. Łódź co do wielkości jest trzecią aglomeracją w Polsce.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Ze względu na swoje położenie, Sochaczew jest istotnym węzłem drogowym, nieopodal krzyżuje się tu droga międzynarodowa E-30 (A-2) z Irlandii do Omska w Rosji (jej polski fragment to droga ze Świecka do Terespola) z drogą krajową nr 50 z Ciechanowa do Ostrowa Mazowieckiego. Z Sochaczewa do Warszawy można się dostać drogą krajową nr 92 przez Błonie oraz drogą wojewódzką nr 580 przez Żelazową Wolę, Kampinos i Leszno. Do Skierniewic pojedziemy drogą wojewódzką numer 705. Droga Krajowa nr 50 przebiega w całości przez woj. Mazowieckie. Stanowi ona obwodnicę aglomeracji warszawskiej. DK-50 Sochaczew omija obwodnicą i prowadzi bezpośrednio do autostrady A-2, DK- 2, DK-8 (S-8) a także do DK-7 (S-7). Mamy więc wspaniałe połączenie, prawie ze wszystkimi większymi miastami w Polsce oraz z granicami naszego państwa. A-2 (E-30) zaprowadzi nas bezpośrednio do Konina, Poznania czy też Berlina. Drogą krajową nr 8 (S-8) na wschód pojedziemy w kierunku Białegostoku na południowy zachód do Wrocławia a DK-7 (S-7) zaprowadzi nas do Radomia, Kielc czy też Krakowa. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 podążymy, więc na pomorze Gdańsk, Gdynia czy też w przeciwnym kierunku do Okręgu Katowickiego. Dobra komunikacja drogowa z dużymi aglomeracjami, jakimi są Warszawa czy też Łódź oraz bliskość autostrady A-2 postrzegana jest, jako miejsce atrakcyjne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Komunikacja kolejowa.
W Sochaczewie funkcjonuje stacja kolejowa, połączona infrastrukturą kolejową z Warszawą i Łowiczem. Swoje przystanki ma tutaj wiele pociągów pospiesznych i TLK, dzięki czemu z Sochaczewa można dojechać do Lublina, Zamościa, Chełma, Bydgoszczy, Białegostoku, Poznania, Zielonej Góry, Szczecina oraz Świnoujścia.

Opis gospodarki regionu.
Główne gałęzie gospodarki regionu to przemysł chemiczny, spożywczy, budowlany oraz kosmetyczny, a najważniejsze przedsiębiorstwa działające na terenie gminy to między innymi Boryszew ERG, Uponor Polska, Chodakowskie Zakłady Włókien Chemicznych Chemitex, Mars Polska, PCB Plecewice, Verona Products Professional, Energop oraz Sarens-Polska. Zaangażowanie gminy w rozbudowę infrastruktury drogowej oraz wsparcie działalności gospodarczej, poprzez systemowe działania promocyjne, promujące potencjał gospodarczy gminy, doprowadził do wzrostu liczby podmiotów gospodarczych w ostatnich 6 latach o prawie 20 %. Gmina Sochaczew w roku 2015 zdobyła prestiżową nagrodę „Orły Polskie Samorządu 2015” w Ogólnopolskim Plebiscycie Gminy Roku.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (12)Hale Poznań (4)Hale Łódź (3)Hale Toruń (2)
Hale Szczecin (1)Hale Białystok (1)Hale Wrocław (1)Hale Katowice (1)
Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt