O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hillwood Marki - magazyny do wynajęcia 14 km od centrum Warszawy, oferta nr 1576e
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Hillwood Marki, oferta nr 1576e

magazyny do wynajęcia 14 km od centrum Warszawy

  • Obiekt produkcyjno magazynowy. Nowoczesny, duży przydział mocy prądu. Oświetlenie dzienne - świetliki dachowe. Siatka słupów 12 x 24 m, ogrzewanie gazowe, posadzka bezpyłowa o nośności 5 T/mkw. Prowadzenie produkcji oraz przebieg produkcji z uwzględnieniem montażu, pakowania i innych czynności, muszą być zawsze uzgadniane z władzami lokalnymi w celu zapewnienia ich zgodności z prawem, w tym w szczególności z prawem miejscowym oraz z właścicielem nieruchomości w tym w zakresie sprawdzenia możliwości dostarczenia potencjalnemu użytkownikowi lub obiektu niezbędnych mediów.
  • Powierzchnie biurowe w wysokim standardzie - wydzielone z części hali. Okablowanie komputerowe i telefoniczne w standardzie. Możliwość istalacji klimatyzacji. Powierzchnię można całkowicie dodstosować do wymagań klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja magazyny do wynajęcia 14 km od centrum Warszawy, Marki, bezpośrednio przy granicy Warszawy. Tuż przy drodze krajowej nr 8 stanowiącej część międzynarodowej trasy Via-Baltica, bardzo dobre połączenie z głównymi drogami transportowymi., kierunek na Białystok , okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max uzalezniona od potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Hale przy trasie S8, Marki czy Pruszków, a może Żerań? W JARTOM Real Estate bezpłatnie Ci doradzimy, którą halę wybrać.

~ Gosia Papaj: Ten prestiżowy projekt ruszył po podpisaniu za pośrednictwem Jartom umowy na wynajem ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 1000 mkw powierzchni biurowej. Chcesz , by Twoja firma również była najemcą w tym parku? Z Jartom najlepsze warunki!

~ : Hale czy magazyny? JARTOM pomoże Ci dopasować powierzchnię idealnie dla Twojej firmy

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hillwood Marki nowoczesne centrum dystrybucyjne znajduje się w gminie Marki, położonej w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej (na północny wschód od Warszawy). Sąsiaduje między innymi z gminami Bródno, Zielonka, Ząbki, Pustelnik, Brzeziny i Grodzisk.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Marki obsługiwane są przez warszawskie ZTM – 6 linii w tym nocne. Dzięki tym połączeniom bez problemu dostaniemy się do centrum Warszawy bądź udamy się w kierunku Żerania, Radzymina i Wołomina. Trzeba nadmienić, iż Marki podlegają pod 1 strefę biletową ZTM co niewątpliwie obniża koszt przejazdu z i do Warszawy. Miejscowość Marki obsługują także prywatni przewoźnicy oraz PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Wspaniałe położenie Marek przy trasie szybkiego ruchu nr 8 oraz bliskość do centrum Warszawy oraz dzielnic Woli, Ochoty czy Mokotowa (ok. 10 km), to niepodważalny atut tej lokalizacji. Trasa S-8 (europejska E-67) to wspaniałe połącznie praktycznie ze wszystkimi drogami naszego kraju. S-8 na wschód zaprowadzi nas w kierunku Białegostoku oraz na wschodnią granicę. A na zachód pełniąc funkcję Zachodniej i Północnej Obwodnicy Warszawy łączy się z autostradą A-2, prowadzącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to także droga do Wrocławia czy też kierunek na Okręg Katowicki. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości w Polsce z którymi droga ta się krzyżuje, ale jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych dróg naszego państwa

Komunikacja kolejowa.
Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowości Zielonka. Z PKP Zielonka dla podróżnych, to już kwestia kilu minut, aby się dostać do drugiej linii metra w Warszawie. Podróżni przybywający do miejscowości Marki mogą korzystać z odległego o około 20 kilometrów lotniska Warszawa-Okęcie. Najłatwiejszy i najszybszy dojazd tam stanowi droga S8/E67.

Opis gospodarki regionu.
Dominującymi branżami, w których funkcjonują firmy z terenu gminy Marki są: handel, usługi transportowe i roboty ziemne, usługi budowlane, remontowe i malarskie, mechanika maszyn i naprawa pojazdów. Do największych firm na terenie gminy można zaliczyć w szczególności: F.O.C. „FOMAR”, palarnię kawy „Tchibo”, filię największego na świecie producenta farb drukarskich „Sun Chemical”, centrum handlowe „M1”, przedsiębiorstwo „Komandor S.A.” oraz dealera samochodów marki „Toyota” oraz „Opel”.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (50)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt