O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Kraków Airport Logistics Centre GLP - doskonała lokalizacja, 1km od granicy Krakowa, oferta nr 2812b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Kraków Airport Logistics Centre GLP, oferta nr 2812b

doskonała lokalizacja, 1km od granicy Krakowa  • Powierzchnie biurowe oraz sanitarne zgodne z życzeniem najemcy. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Parkingi dla samochodów osobowych.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1800 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
atrakcyjne warunki najmu.
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja doskonała lokalizacja, 1km od granicy Krakowa, kierunek na Katowice, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max dostosowana do indywidualnych wymagań klienta  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Kraków Airport Logistics Center znajduje się w Krakowie, mieście położonym w południowej Polsce, drugim w kraju pod względem liczby mieszkańców i powierzchni. Kraków jest miastem na prawach powiatu, sąsiadującym z gminami Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Liszki, Michałowice, Mogilany, Niepołomice, Skawina, Świątniki Górne, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Autobusy miejskie są w większości własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie, na trzech liniach kursują pojazdy należące do firmy Mobilis. W sumie obsługą objęte jest około 150 linii, W 2008 roku Kraków otworzył tunel Krakowskiego Szybkiego Tramwaju - jest to pierwszy w Polsce tunel, w którym może poruszać się tramwaj.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Przez miasto przechodzą drogi krajowe i europejskie: 7E77, 44, 79, 94, a w relacji wschód-zachód, na południu miasta przebiega autostrada A4 .

Komunikacja kolejowa.
Kraków jest jednym z najważniejszych w Polsce węzłów kolejowych. Posiada szybkie połączenia z Warszawą i Gdańskiem dzięki PKP InterCity, dodatkowo połączenie EuroCity z Wiedniem oraz EuroCity Wawel z Wrocławiem, Berlinem i Hamburgiem. Dostać można się także do Kijowa, Budapesztu, Bukaresztu, Odessy, Pragi, Bratysławy i Lwowa. Często kursujące pociągi pospieszne zapewniają dojazd do Bielska-Białej, Częstochowy, Łodzi, Kielc, Tarnowa, Rzeszowa, Lublina, Katowic, Radomia, Przemyśla, Wrocławia, Poznania, Torunia, Szczecina, Bydgoszczy, Opola, Olsztyna i wielu innych miast. Pociągi międzynarodowe łączą Kraków z Pragą i Budapesztem. Połączenia kolejowe wewnątrz aglomeracji krakowskiej obsługiwane są przez szynobusy oraz EZT. Obsługują one trasy do Krzeszowic, Trzebini, Wieliczki, Skawiny i Portu Lotniczego w Krakowie-Balicach. Stanowią alternatywę dla często zakorkowanych w szczycie przewozowym dróg.

Opis gospodarki regionu.
W Krakowie i w najbliższych okolicach działa około 40 firm sektora obsługi procesów biznesowych. Są wśród nich m.in. Accounting Plaza Central Europe, Capgemini Polska, HCL Poland, Hewitt Associates, Hitachi Data Systems, IBM BTO Bussines Consulting Services, Shell Polska i State Street Services Poland. Kraków to także Krakowski Park Technologiczny, dzięki któremu zmienił się obraz i charakter miastai regionu. Kiedyś głównie zajęty przez przemysł ciężki, obecnie uważany jest za miasto, w którym dynamicznie rozwija się przemysł z branży high-tech a KPT wraz z firmami, które zainwestowały na terenie strefy, stanowi wizytówkę regionu. Swoje siedziby mają tam między innymi firmy ComArch, Motorola, ACS, Shell, Ericpol, Onet.pl, Google, ACS oraz inne firmy z sektora IT oraz nowoczesnych usług finansowych. Kraków jest również drugim rynkiem powierzchni biurowej w Polsce. W 2009 pojawiły się tam budynki: M65 Meduza, Portus, Centrum Biurowe Kazimierz oraz kolejne nieruchomości parku biurowego KBP w Zabierzowie koło Krakowa. W końcowych stadiach realizacji są natomiast Diamante Plaza, Krakowskie Centrum Biurowe Vinci oraz pierwszy z budynków Quattro Business Park.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (144)Hale Katowice (51)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt