O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Magazyn wysokiego składowania do wynajęcia. - Warszawa Targówek, oferta nr 1573b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Magazyn wysokiego składowania do wynajęcia., oferta nr 1573b

Warszawa Targówek


  • Magazyn wysokiego składowania w atrakcyjnej lokalizacji. Hala o wysokości 10m, ogrzewana, dostępna poprzez doki. Posadzka bezpyłowa. Hala wyposażona w świetliki, klapy dymowe oraz tryskacze.
  • Powierzchnia biurowa skomunikowana wewnętrznie z częścią magazynową, wyposażona w sieć teleinformatyczną oraz klimatyzację.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1831 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawa Targówek, dobra komunikacja z trasą radzymińską, kierunek na północ od centrum Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 150 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Nie przegap - dobre stawki najmu, ciekawe położenie, magazyny wysokiego składowania. Spytaj JARTOM o szczegóły.

~ Gosia Papaj: Obiekt w trakcie rozbudowy. Na tym etapie, wraz z Jartom i developerem możesz optymalnie zaaranżowac wynajętą powierzchnię. 

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Warsaw East Distribiution Centre - magazyny wysokiego składowania znajdują się na warszawskim Targówku. Dzielnicę dzielimy na: Targówek (właściwy), Bródno, Zacisze, Elsnerów oraz na Targówek Przemysłowy. Targówek to zielona dzielnica 30% jej powierzchni to parki, ogródki działkowe i Lasek Bródnowski. Targówek od zachodu graniczy z Pragą-Północ, od północy z Białołęką, od wschodu z dzielnicą Rembertów oraz miastami Ząbki i Marki, od południa zaś z dzielnicą Praga Południe.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na Targówku podstawą komunikacji miejskiej są autobusy obsługiwane przez ZTM Warszawa. Linii autobusowych jest kilkanaście, którymi w kilka minut dostaniemy się do centrum Warszawy bądź przy ewentualnej przesiadce w tramwaj, metro czy też autobus pojedziemy w każdy punkt miasta. Sytuacja transportu zbiorowego ulegnie zmianie wraz z otwarciem II linii metra, która dotrze do Targówka w roku 2019.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Targówek przebiega trasa szybkiego ruchu nr 8 (europejska E-67). S-8 to Zachodnia i Północna Obwodnica Warszawy, która jeszcze w Warszawie łączy się z autostradą nr 2. Nie sposób wymienić wszystkich ważniejszych dróg, z którymi S-8 się krzyżuje ale bez problemu udamy się na wschód czyli do Białegostoku, na zachód do Wrocławia i Okręgu Katowickiego. Dzięki wspomnianemu już połączeniu z A-2 pojedziemy także do Łodzi, Konina, Poznania i dalej do Berlina i Zachodniej Europy. S-8 to jedna z najważniejszych dróg naszego państwa i jest to niewątpliwy atut pod względem dojazdu transportów typu TIR z Targówka.

Komunikacja kolejowa.
Na Targówku znajdują się dwie stacje kolejowe dla ruchu pasażerskiego: PKP Praga oraz PKP Toruńska. Oraz jedna z większych stacji w Polsce obsługująca ruch towarowy - Warszawa Wschodnia Towarowa. Chciałbym jeszcze nadmienić, iż z tej stacji, do licznych zakładów przemysłowych, doprowadzone są bocznice kolejowe.

Opis gospodarki regionu.
Większość zakładów przemysłowych swoją działalność prowadzi na Targówku Przemysłowym (Fabrycznym). Nazwa Targówek Fabryczny wzięła się od licznych fabryk, które powstawały tu w drugiej połowie XIX wieku. Znajduje się tu między innymi fabryka kwasu siarkowego Hirschman i Kijewski, przy ulicy Wszeborskiej huta szkła Targówek, zaś między ulicami Księcia Ziemowita a Radzymińską powstały przedsiębiorstwa związane z przetwórstwem ropy naftowej. W ostatnich latach Targówek Fabryczny stał się miejscem licznych inwestycji, powstają tam duże centra logistyczne oraz magazyny, między innymi kompleks Premium Logistics, fabryka Procter & Gamble, Tuplex.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (131)Hale Łódź (44)Hale Katowice (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (25)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt