O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Nowoczesne Centrum Logistyczne - Ożarów Mazowiecki, oferta nr 1860a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Nowoczesne Centrum Logistyczne, oferta nr 1860a

Ożarów Mazowiecki

  • Nowoczesne Centrum Logistyczne położone w doskonałej lokalizacji. Hala klasy A, ogrzewana, posadzka bezpyłowa, klapy dymowe, hydranty, instalacja tryskaczowa. Dostęp do hali przez doki przeładunkowe i bramy z poziomu "0"
  • Powierzchnia biurowa dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 3054 mkw., maksymalny do uzgodnienia (moduły W3 - 3054 mkw pod farmaceutyki; W4 - 5588 mkw)

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Ożarów Mazowiecki, kierunek na zachód, okolica przemysłowo – usługowa, droga główna 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1950 mkw., wg potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ożarów II Logistic Centre, Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w gminie Ożarów Mazowiecki w bez-pośrednim sąsiedztwie Warszawy, w tzw. „wianuszku” aglomeracji warszawskiej. Sie-dziba gminy to Ożarów Mazowiecki. Sąsiednie gminy to Błonie, Brwinów, Leszno, Piastów, Pruszków, Stare Babice, m.st. Warszawa. Ożarów Mazowiecki położony jest na Równinie Łowicko-Błońskiej nad Kanałem Ożarowskim.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Ożarów Mazowiecki jest obsługiwany przez Zakład Transportu Miejskiego Warszawa. Z miasta stołecznego można dojechać liniami strefowymi (podmiejskimi) 713 (przez Mory) oraz 743 (przez Macierzysz) oraz autobusami PKS. Do Ożarowa dojeżdża także weekendowa linia nocna N 52. Ożarów ma także bezpośrednie połączenia autobusowe z sąsiednimi gminami np. z Pruszkowem linia nr 6 oraz linia L-7 łącząca Ożarów z Łomiankami. Mamy, więc łatwy dojazd dla pracowników i potencjalnych klientów z Warszawy oraz zachodnich podwarszawskich gmin.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Lokalizacja Ożarowa łączy w sobie korzyści sąsiedztwa dużego miasta z doskonałym dojazdem z Polski dla samochodów typu Tir. Przez Ożarów przebiega droga krajowa nr 92, która prowadzi do Warszawy oraz kieruje się na Poznań. Oraz dwie drogi wojewódzkie 701 i 718. Droga wojewódzka 701 łączy ze sobą Józefów – Domaniew - Żbików – Duchnie – Ożarów – Strzykały. Natomiast 718 to bezpośrednie połączenie z autostradą A-2 oraz pruszkowskimi centrami logistycznymi. Bliskość A-2 pod względem komunikacyjnym to absolutny atut tej lokalizacji. A-2 znakomicie prowadzi do prawie wszystkich ważniejszych miejscowości w Polsce oraz dalej, otwiera nieskrępowany dostęp do Europy zachodniej. Autostrada A-2 bezpośrednio łączy się także z ważnymi arteriami Polski, czyli A-1 (E-75), S-3 (E-65), S-8, S-11, DK-50, DK-7. Reasumując z tego miejsca łatwo przemieścimy się w kierunku Berlina, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku czy też Terespola.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ożarów przebiega trakt kolejowy nr 3 Warszawa - Berlin. Linia kolejowa E-20 dalekobieżna i podmiejska, biegnie przez środek miasta i gminy. Strzeżone przejazdy znajdują się w miejscowościach: Płochocin, Ołtarzew, Miasto Ożarów, Jawczyce, Mory. Na granicy z Gminą Ursus znajduje się łącznica kolejowa Gołąbki – Józefów, która obsługuje ruch towarowy. Należy dodać, iż na linii Warszawa – Ożarów obowiązuje oferta ZTM-KM „Wspólny bilet miejski” oznacza to, że mieszkańcy Ożarowa Mazowieckiego mogą podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na podstawie biletów ZTM. Ma to kluczowe znaczenie dla pracowników oraz klientów dojeżdżających z Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Polityka władz Gminy Ożarów Mazowiecki sprzyja rozwojowi tego regionu pod względem inwestycji. Sprzyja także rozwojowi działalności gospodarczej, zwłaszcza dużych podmiotów gospodarczych, oddawane są pod inwestycje nowe tereny użytkowane dotychczas rolniczo, zwłaszcza pasy gruntów wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych. Przejrzysta jest także polityka podatkowa oraz zasady udzielania pozwoleń na lokalizację inwestycji. Na terenie gminy znajduje się specjalna strefa ekonomiczna, ma również swoją siedzibę Vigo System, której produkt zainstalowano w łaziku marsjańskim i WB Electronics dostarczający wysoko zaawansowane technologicznie produkty dla Sił Zbrojnych RP i innych sił NATO. W regionie znajdują się także Zakłady „Polmos” w Józefowie, Polamp, Inter-Vis i Centrum Biznesu, Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach, Renault Polska w Święcicach, Bejo-Zaden Poland w Konotopie, Diesel Truck Daimler Chrysler Automotive Polska w Ołtarzewie, Peri w Płochocinie, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków, „Bioton” w Macierzyszu, GlaxoSmithKline Pharm w Duchnicach. Na terenie gminy funkcjonują również liczne hurtownie i filie jednostek z różnych części kraju. W grupie dużych jednostek gospodarczych przeważa działalność produkcyjna, handlowa, magazynowa i magazynowo-handlowa.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (50)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt