O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Park Logistyczny - Atrakcyjna lokalizacja, Pruszków, koło autostrady A2 , oferta nr 1815a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Park Logistyczny , oferta nr 1815a

Atrakcyjna lokalizacja, Pruszków, koło autostrady A2

  • Do wynajęcia nowoczesne hale magazynowe w Parku Logistycznym w Pruszkowie. Hale położone są w idealnej lokalizacji w pobliżu autostrady Warszawa Poznań. Powierzchnie magazynowe pozwalają na wysokie składowanie. Hale mają nowoczesne konstrukcja stalowe ekonomiczne w eksploatacji. Biurowe lokale użytkowe posiadają dostęp na hale. Jartom udzieli pomocy w wynegocjowaniu najdogodniejszych warunków transakcji.
  • Powierzchnia biurowa wyposażona w klimatyzację i sieć komputerową. Możliwa aranżacja pod potrzeby klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja, Pruszków, koło autostrady A2 , kierunek na zachód od Warszawy, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 400 mkw., możliwe zwiększenie pow. biurowej  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Zielony: Lokalizacja wspaniała. Hala na sprzedaż wspaniała. Czego jeszcze więcej potrzeba? Pełen profesjonalizm rozwiązań logistycznych. Jeden z lepszych magazynów jakie oglądałem. Fantastyczne połączenie ze wszystkimi miastami w Polsce. Z tamtego miejsca wyruszymy bez problemu na Poznań, Konin, Berlin, Łódź, Gdańsk, Katowice czy też Białystok. Po co jeszcze wymieniać A-2 potem S-8. Trzeba się poważnie zastanowić czy nie warto raz a dobrze zainwestować w takie rozwiązanie. Każdy rzetelny logistyk poprze moje zdanie. To miejsce i ta hala na sprzedaż to wspaniała inwestycja na lata. Przyniesie na pewno ożywienie w każdym przedsięwzięciu. 

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Park logistyczny położony jest w mieście Pruszków, w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Pruszków należy do aglomeracji warszawskiej, a gminy, z którymi sąsiaduje to między innymi Brwinów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Piastów oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Podróżni, przybywający na teren Pruszkowa, mają do wyboru kilka sposobów poruszania się po gminie: używając miejskiej komunikacji autobusowej z sześcioma liniami autobusowymi, dostaniemy się między innymi do miejscowości położonych blisko Pruszkowa (Komorowa, Piastowa, Parzniewa, Gąsina, Malichy i Ożarowa). Jednak głównym środkiem transportu łączącym Warszawę z Pruszkowem jest Szybka Kolej Miejska, Koleje Mazowieckie oraz WKD. Dzięki w/w kolejom, dotarcie do centrum Warszawy to kwestia około 25 minut.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę Pruszków biegnie autostrada A-2 relacji Świecko – Poznań – Konin – Warszawa – Siedlce – Terespol (ostatni odcinek DK-2). Mamy, więc wspaniałą komunikację wschód – zachód kraju. A-2 łączy się także z A-1, S-8, E-77 (DK-7) drogi te szybko poprowadzą nas w kierunku Wrocławia, Krakowa, Gdańska czy też Białegostoku. Do Pruszkowa z centrum Warszawy biegną także Aleje Jerozolimskie, których przedłużeniem na terenie miasta jest Aleja Wojska Polskiego. W samym Pruszkowie krzyżują się drogi wojewódzkie nr 718 (prowadząca w kierunku Ożarowa Mazowieckiego) oraz 719 (prowadząca z Warszawy do Żyrardowa). Trzeba także nadmienić, iż wokół Pruszkowa poprowadzono tzw. Małą Obwodnicę liczącą sobie 5,5 km. Omija ona gęste zabudowy miasta i niewątpliwie skraca czas dojazdu do węzła autostrady A-2 (Pruszków) kierowcom jadącym z kierunku zachodniego drogą wojewódzką 719.

Komunikacja kolejowa.
Miasto znajduje się na trasie kolejowej z Warszawy do Skierniewic oraz linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej, będącej połączeniem Warszawy z Grodziskiem Mazowieckim i Milanówkiem. Od kilku lat między Pruszkowem a stacją Sulejówek-Miłosna kursuje Szybka Kolej Miejska.

Opis gospodarki regionu.
Atutem Pruszkowa jest niewątpliwie jego lokalizacja. Pruszków położony jest tylko 18 km od Warszawy. Bliskość tras międzynarodowych oraz lotniska i kolejowego terminalu kontenerowego sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta oraz powstawaniu nowych inwestycji krajowych jak i zagranicznych. Pruszków to miasto z najwyższymi w Polsce dochodami na jednego mieszkańca. Pruszków jest również ośrodkiem przemysłowo-usługowym i mieszkaniowym. W mieście swoje siedziby mają zakłady farmaceutyczne Herbapol, firma kosmetyczna L'Oréal, a także centra logistyczne, z których wyróżnić należy Millennium Logistic Park. W XX wieku powstały na terenie gminy duże zakłady, wśród których należy wyróżnić elektrociepłownię i wytwórnię obrabiarek, znaną aktualnie, jako Zakłady Przemysłowe "1-go Maja". Do dnia dzisiejszego przetrwała również, założona pod koniec XIX wieku, fabryka ołówków.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (50)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt