O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Prologis Park Dąbrowa Górnicza. - Dąbrowa Górnicza - w pobliżu S1, oferta nr 1718e
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Prologis Park Dąbrowa Górnicza., oferta nr 1718e

Dąbrowa Górnicza - w pobliżu S1


  • Wynajmij hale magazynową w doskonałym Prologis Park Dąbrowa Górnicza. Hale mają nowoczesne konstrukcje stalowe. Powierzchnie magazynowe są ogrzewane i doświetlone światłem dziennym. Hale są przystosowane pod wysokie składowanie, magazynowanie, konfekcjonowanie, możliwa jest też każda produkcja i dystrybucja. W okolicy nieruchomości inne obiekty magazynowe i hale produkcyjne. Wynajmij hale i pomocnicze lokale użytkowe. Z Jartom uzyskasz najlepsze warunki najmu i najniższe stawki czynszowe.
  • Powierzchnia biurowo - socjalna o bardzo wysokim standardzie. Możliwość dostosowania powierzchni zgodnie z wymogami najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 6814 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Dąbrowa Górnicza - w pobliżu S1, kierunek na pólnoc od centrum Dąbrowy Górniczej , okolica typowo przemysłowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max w zaleznosci od potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Prologis Park Dąbrowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej, która jest miastem w południowej Polsce, w Zagłębiu Dąbrowskim. Jest największym powierzchniowo miastem województwa i największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Miasto graniczy z powiatem będzińskim, w skład którego wchodzą gminy Będzin, Psary, Mierzęcice, Siewierz oraz Sławków. Dodatkowo Dąbrowa Górnicza sąsiaduje z powiatem olkuskim w województwie małopolskim (gminy Klucze i Bolesław) oraz z Sosnowcem.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikację miejską na terenie Dąbrowy Górniczej organizuje KZK GOP. Na terytorium miasta przebiega kilkadziesiąt linii autobusowych i kilka tramwajowych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto biegną: DS1, DK86, DK94, DW790, DW796, DW910. Trwają także prace projektowe nad wydłużeniem Drogowej Trasy Średnicowej do Dąbrowy Górniczej, która przy takim rozplanowaniu biegłaby z Katowic przez Mysłowice, Sosnowiec, Będzin aż do Dąbrowy Górniczej.

Komunikacja kolejowa.
Dąbrowa Górnicza ma bardzo rozwiniętą sieć kolejową. W mieście znajduje się aż 9 stacji kolejowych na następujących liniach: numer 1 z Warszawy przez Częstochowę do Katowic; numer 133 z Dąbrowy Górniczej-Ząbkowic do Krakowa oraz połączenie kolejowe między Katowicami a Kielcami. Na odcinku Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Będzin Grodziec do dziś kursują pociągi towarowe. W Dąbrowie Górniczej w pobliżu Huty Katowice znajduje się także towarowa stacja przeładunkowa Linii Hutniczej-Szerokotorowej dawniej zwaną linią hutniczo-siarkową (LHS). Tory te mają rozstaw szyn taki jak obowiązuje na terenach byłego ZSRR. Linia ta łączy Polskę z Ukrainą i Rosją, bez konieczności przeładunku towarów na granicy.

Opis gospodarki regionu.
W Dąbrowie Górniczej mieści się największa w Polsce huta stali ArcelorMittal i jedna z największych europejskich koksowni Koksownia Przyjaźń. W 1996 roku stworzono Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W jej skład weszły między innymi tereny Dąbrowy Górniczej oraz sąsiadującego z nią Sosnowca. W ciągu kilku ostatnich lat, na terenach podstrefy znajdującej się w Dąbrowie Górniczej wybudowanych zostało wiele zakładów produkcyjnych i usługowych: Atlas Barbara, Ekocem, Final, Hobas System Polska, NIKE, DHL Exel Supply Chain, centrum dystrybucji firm Gillette i Philips, Fiege, Kamis-Przyprawy, PDC Silesia, TNT, Brembo Poland, Damel, Defum, Ficomirrors Polska, Magneti Marelli Exhaust Systems Polska, Mecacontrol Polska, Saia-Burgess Poland, Huta Szkła Gospodarczego "Ząbkowice", Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska, Huta Bankowa, Montostal, Pfleiderer Technika Izolacyjna Polska, Przedsiębiorstwo Przerobu i Obrotu Złomem HK – Cutiron, Stalprofil, Zakłady Tworzyw Sztucznych "Ząbkowice Erg" i wiele innych. Planowana jest budowa kolejnych zakładów: Sigro, Korea Fuel-Tech i Gühring Polska. Na terenie Dąbrowy znajduje się także duże Centrum Handlowe Pogoria, sklepy sieci Albert, Biedronka, Żabka, Carrefour, Real, Tesco, Dom Handlowy "Centrum", Intermarche, Kaufland, Lidl, w budowie są sklepy MediaMarkt i OBI.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (131)Hale Łódź (44)Hale Katowice (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (25)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt