Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Agencja Jartom prezentuje Panattoni Park Pruszków

2010-07-24
Agencja Jartom prezentuje Panattoni Park Pruszków

Redaktor: Zacznijmy od najgorętszego tematu, czyli cen za powierzchnie magazynowe, nowoczesne hale przemysłowe i lokale magazynowe w centrach dystrybucyjnych takich jak Panattoni Park Pruszków. Czynsze za hale i magazyny w 2010 roku podobno rosną, dlaczego?Agent Jartom : Rzeczywiście, w ostatnim okresie zauważyliśmy w Jartom znaczne zwiększenie popytu na powierzchnie magazynowe.  Gwałtowny wzrost popytu, przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie liczby wolnych powierzchni i wzrost stawek czynszowych w budynkach magazynowych. Na szczęście wciąż jeszcze mamy w naszej ofercie kilka, okazyjnych finansowo, propozycji  hal magazynowych i produkcyjnych. Z całą pewnością Panattoni Park Pruszków do nich należy.Czy usytuowanie magazynu tak blisko Warszawy w kierunku na Poznań ma przyszłość?


Lokalizacja hal przy trasie poznańskiej to doskonałe rozwiązanie. Wiadomo przecież, że w pobliżu będzie przebiegać autostrada A2 łącząca stolicę z Europa Zachodnią. Dzięki temu Panattoni Park Pruszków jako centrum magazynowe znajdzie się w prawie w centrum Europy. Dla każdej firmy może stać się przyczółkiem ekspansji na rynki wschodnie. Taka lokalizacja siedziby firmy lub zaplecza magazynowego daje duże szanse rozwoju.


Jartom jest znana jako firma doradcza i pośrednicząca, która ma najwięcej ofert magazynowych w całej Polsce.   W internecie znalazłam dużo określeń typu: Jartom - europejski lider w zakresie przemysłowych konstrukcji stalowych. Czy dlatego jedna z największych na polskim rynku magazynowym firm deweloperskich – Panattoni,     powierzyła Jartom do wynajmu swoją nową inwestycję?


Jestem przekonany, że nasi klienci chcą korzystać z wieloletniego doświadczenia Agencji Jartom. Współpracujemy z pozytywnym skutkiem od wielu lat z największymi wynajmującymi i najemcami na rynku. Szukający powierzchni magazynowych mogą szybko porównać w Jartom, w jednym miejscu wiele hal pod względem warunków najmu lub zakupu.
Panattoni Park Pruszków to w pełni nowoczesne centrum magazynowe, w którym Jartom może zaproponować firmom pełną infrastrukturę potrzebną do działania właściwie od zaraz?


Tak. To w pełni rozbudowana inwestycja, składająca się z nowoczesnej hali o konstrukcji stalowej, powierzchni 4000 metrów, wysokości 10 metrów, ogrzewana gazem przez dmuchawy z posadzką bezpyłową. Hala posiada doki rozładunkowe (2 doki na moduł o powierzchni 1104 metrów kwadratowych). Magazyn jest doświetlany światłem dziennym - świetliki. Siatka słupów 12 m x 23 m.   Nowoczesny system wentylacyjny i przeciwpożarowy.


Czy Panattoni Park Pruszków może być wykorzystane także jako centrum dystrybucyjne lub hala produkcyjna?


Jako centrum dystrybucyjne z całą pewnością. W przypadku produkcji Agenci Jartom muszą zapoznać się z wymogami konkretnej działalności przyszłego najemcy, aby rozmawiać o tym, czy dany rodzaj czynności jest zgodny z przeznaczeniem budynku.


Czy parametry powierzchni magazynowej mogą sprostać dużym wymaganiom firm?


Myślę, że tak. Agencja Jartom stara się zawsze proponować naszym kontrahentom najlepsze rozwiązania.


Dziękuję za rozmowę.


Dziękuję


 


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Panattoni Park Pruszków,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt