Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Usługi JARTOM Real Estate: » Magazyny cała Polska
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Skorzystaj z chatu: kliknij tutaj
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Magazyny cała Polska

W JARTOM uzyskujesz dostęp do największej bazy magazynów w Polsce, a w szczególności do aktualnie oferowanych powierzchni do wynajęcia lub sprzedaży

Chcesz skorzystać z największej na polskim rynku bazy powierzchni magazynowych i produkcyjnych? Wybierz JARTOM Real Estate - markę, która ma najdłuższe na rynku doświadczenie.

Zdjęcie baza danych w JARTOM jest aktualizowana na bieżąco

Gromadzona przez 22 lata wiedza o polskich magazynach jest do Twojej dyspozycji. Możesz wybierać pomiędzy magazynami wybudowanymi przez największych deweloperów, nieruchomościami prywatnych polskich inwestorów, opcjami budowy pod Twoje potrzeby, a także usługami magazynowymi.

Jeśli szukasz wyjątkowego magazynu, wybierzemy wspólnie w naszej bazie magazynów z Polski odpowiedni magazyn, na przykład magazyn z dużą liczbą doków, magazyn wysokiego składowania, magazyn z dostępem do bocznicy kolejowej lub magazyn z suwnicami albo chłodnie, mrożnie, magazyn do składowania ADR lub dowolny inny magazyn.

JARTOM doradza także fachowo przy poszukiwaniu powierzchni produkcyjnej. Pracownicy JARTOM są biegłymi specjalistami i służą pomocą przy koordynowaniu procesu poszukiwania powierzchni produkcyjnej. Naszymi klientami są fabryki takich firm jak. Huhtamaki, czy Edelmann Polska.

Wybierając JARTOM  otrzymasz kompleksową i najlepszą ofertę nieruchomości. Zadzwoń lub napisz do nas, otrzymasz spis magazynów w Polsce i szczegółowe informacje z bazy magazynów i hal, które Cię interesują.

Opiekun nieruchomości:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu


lub wypełnij formularz:


Magazyny cała Polska

Temat:
Treść:
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Tel. kontaktowy:
E-mail: *
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE


SKUTECZNOŚĆ JARTOM POTWIERDZAJĄ:


2006 - 2016 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt