Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Azymut wynajął większą powierzchnię w Tulipan Park Stryków

2010-04-22
Azymut wynajął większą powierzchnię w Tulipan Park Stryków


Tulipan Park StrykówFirma Azymut powiększyła wynajmowaną powierzchnię magazynową w Tulipan Park Stryków. Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut, część grupy PWN, podpisał umowę najmu na dodatkowe 8700 m kw. w Tulipan Park Stryków. Tym samym spółka zajmuje 18300 m kw. powierzchni magazynowej i biurowej i jest trzecim co do wielkości najemcą Parku.
Tulipan Park Stryków jest największym parkiem Segro w Europie Centralnej. Zlokalizowany jest w centrum Polski, bezpośrednio przy autostradzie A2 i w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Docelowo Park zaoferuje 400 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. 

Informacji na temat aktualnie dostępnych powierzchni w nowoczesnym Tulipan Park Stryków udzielamy telefonicznie +48 22 826 33 23.
, 2010-4-20


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt