Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Brawurowa kradzież obrazów polskich mistrzów ! Jartom radzi: lepiej inwestować w nieruchomości

2008-12-01
Brawurowa kradzież obrazów polskich mistrzów ! Jartom radzi: lepiej inwestować w nieruchomości

Lepiej inwestować w nieruchomości niż dzieła sztuki. O słuszności tej tezy przekonali się właściciele obrazów, które wyszły spod pędzla słynnych polskich malarzy. Kilka dni temu byliśmy świadkami niezwykle zuchwałej kradzieży dzieł Witkacego i Malczewskiego. W nocy nieznani sprawcy włamali się do warszawskiego domu aukcyjnego „Desa”.

Łupem złodziei stał się „Portret kobiety” Witkacego oraz „Portret mężczyzny na tle pejzażu” autorstwa Malczewskiego. Należy przypuszczać, że kradzież została bardzo starannie przygotowana, a wykrycie sprawców nie będzie łatwym zadaniem.

Nieruchomości lepszą lokatą kapitału niż dzieła sztuki
Zdarzenie to stanowi żywy dowód na to, iż próba lokowania oszczędności w dziełach sztuki nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście jest to pewne uogólnienie, niemniej jednak jest w nim dużo prawdy. Analitycy rynków finansowych bowiem porównując różne sposoby inwestowania zwracają uwagę na korzyści płynące z przeznaczenia części funduszy, którymi dysponujemy prowadząc firmę na zakup lub budowę obiektu o charakterze magazynowo-przemysłowym. Tomasz Branecki, prezes Agencji Jartom (www.jartom.pl) – firmy wiodącej na europejskim rynku nieruchomości zauważa: - Kiedyś ludzie dobrze usytuowani inwestowali w dzieła sztuki. Dziś lepiej postawić na nieruchomości przemysłowe. Lokowanie pieniędzy w halach magazynowych i produkcyjnych jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów pomnażania kapitału.- Jak wynika z obserwacji doradców Jartom, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na podjecie działań inwestycyjnych w branży nieruchomości komercyjnych.

Wykorzystać popyt na obiekty magazynowe
W dzisiejszych, niestabilnych ekonomicznie czasach każdy przedsiębiorca musi bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty swojej strategii inwestycyjnej. Jak podkreśla Tomasz Branecki z Jartom: - Na pewno z ostrożnością należy odnosić się do tzw. agresywnych form inwestowania. Warto rozważyć dokładniejsze zbadanie możliwości, jakie oferuje właścicielom firm branża nieruchomości przemysłowych. Analizy ekspertów Jartom pokazują, że istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe oraz hale produkcyjne. Taka sytuacja utrzymuje się niezależnie od kryzysu i obserwowanego w Polsce spowolnienia gospodarczego. Głód nieruchomości komercyjnych w połączeniu z możliwością szukania klientów wśród dużych, zapewniających płynność finansową korporacji stwarza korzystną sytuację zwłaszcza dla dużych firm – potencjalnych inwestorów.Agencja Jartom, 2008-12-1


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt