Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Firma Jartom agentem wyłącznym kompleksu przemysłowego Pruszków Industrial Project

2008-12-17
Firma Jartom agentem wyłącznym kompleksu przemysłowego Pruszków Industrial Project

Jartom – europejski doradca nieruchomości komercyjnych został wybrany ekskluzywnym agentem w zakresie najmu i sprzedaży kompleksu przemysłowego Pruszków Industrial Project.


Obiekt produkcyjno - magazynowy zostanie wybudowany w położonym 20 km od centrum Warszawy Pruszkowie przy ul. Przejazdowej. Doskonała lokalizacja jest jednym z czynników podnoszących walory użytkowe projektowanej inwestycji. Nieruchomość jest usytuowana w przemysłowej części miasta, w sąsiedztwie takich renomowanych firm, jak m.in.: Michelin, Smurfit Kappa, Budimex Dromex, STRABAG, DAEWOO Electronics, Nice, Polbruck, czy Kuehne Nagel. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wyniesie 9000 mkw, a wysokość składowania 10 m. Obiekt zostanie wyposażony w doki i bramy z poziomu „0”, posadzkę bezpyłową o nośności minimum 5T/mkw. oraz ogrzewanie gazowe. Część działki zostanie przeznaczona na obszerny plac manewrowy i miejsca postojowe dla TIRów. Pruszków Industrial Project może być wykorzystywany do magazynowania produktów chemicznych oraz materiałów łatwopalnych. Możliwe jest także prowadzenie różnorodnej produkcji.

Obiekt zostanie zaprojektowany zgodnie z potrzebami i życzeniami najemcy lub kupującego. System „build to suit”, dzięki swobodzie operowania przestrzenią użytkową umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb klienta. Proces budowy obiektu będzie zharmonizowany z oczekiwaniami klienta i rozpocznie się po podpisaniu umowy z kontrahentem.

Właścicielem obiektu przemysłowego jest TUP Property Spółka Akcyjna. Firma specjalizuje się projektowaniu oraz budowie obiektów przemysłowych, handlowych, handlowo-usługowych, a także nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

Jartom został wybrany agentem wyłącznym ze względu na szybkość i skuteczność w realizacji kontraktów najmu i sprzedaży hal.Agencja Jartom, 2008-12-18


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt