Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

HALE NA TARGÓWKU tu kwitnie przemysł

2010-09-16
HALE NA TARGÓWKU tu kwitnie przemysł

Redaktor: Chciałam zapytać  o warszawski Targówek. Jego tradycje przemysłowe sięgają XIX wieku. Jak obecnie firmy postrzegają tę dzielnicę?


Agent Jartom: Fakt, że powstała tu fabryka Procter & Gamble mówi sam za siebie. To sprawdzona lokalizacja dla nowych inwestorów. W Jartom mamy wyraźne sygnały wzrostu zainteresowania tym rejonem.Z czego ono wynika?


Z wysokiego standardu hal i możliwości komunikacyjnych. Jedna z tamtejszych dróg, ulica Radzymińska, to część drogi wojewódzkiej 634, dająca dobry dojazd w kierunku północno-wschodnim.

Co mogą Państwo zaproponować klientom szukającym hal w tej dzielnicy Warszawy?
Jartom to oferty różnorodne, odpowiadające aktualnym zapotrzebowaniom rynku. Jedną z naszych najnowszych propozycji na Targówku jest hala na terenie parku magazynowo- produkcyjnego.


Oferowana hala to obiekt żelbetowy. Jak klienci podchodzą do tego typu konstrukcji? Wydaje się, że większym zaufaniem cieszą się konstrukcje stalowe, które kojarzone są z rozwiązaniem bardziej nowoczesnym.
Każda z dostępnych technologii ma swoje zalety. Deweloperzy wybierają te najlepsze dla danego projektu. Dzięki połączeniu stali i betonu żelbet pozwala budować wytrzymałe konstrukcje różnego typu. Ponadto jest odporny na czynniki atmosferyczne. Brak zaufania wobec niego wynika więc raczej z niewiedzy

Czy klient szukający bazy nie tylko dla magazynu, czy hali produkcyjnej może więc liczyć w tym wypadku na nowoczesne zorganizowanie również samej powierzchni magazynowej?
Jak najbardziej, zwłaszcza w przypadku ogrzewania. Zastosowano tu bowiem promiennikowe ogrzewanie gazowe, obecne od niedawna na polskim rynku. Przede wszystkim minimalizuje ono koszty ogrzewania, ale też dba o środowisko. To z pewnością argument dla nowoczesnego przedsiębiorcy.

Link do oferty omawianej wywiadzie:
Hala na terenie parku magazynowo-produkcyjnego,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt