Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hale fabryczne dla Pilkington Automotive już w budowie

2011-09-15
Hale fabryczne dla Pilkington Automotive już w budowie

13 września 2011 r. odbyło się uroczyste odsłonięcie kamienia węgielnego pod budowę drugiej w Polsce fabryki szyb samochodowych Pilkington Automotive. Inwestycja powstaje w Chmielowie, na działce o powierzchni ok. 13,5 hektara zlokalizowanej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Oddalona jest o 30 km od pierwszego zakładu produkcyjnego firmy w Sandomierzu.
Całkowity koszt inwestycji wyniesie około 450 milionów zł, z czego 350 milionów zł zainwestuje Pilkington Automotive, a kolejne 100 milionów zł firma Panattoni, która wybuduje halę magazynową. Inwestycja otrzymała też dotację w wysokości 92,8 miliona zł od Ministerstwa Gospodarki.
W skład chmielowskiej inwestycji wejdą trzy linie produkcyjne i magazyn. Łączna powierzchnia zabudowy wyniesie 65 tys. m2. Prace zostaną wykonane w dwóch etapach. W pierwszym od września 2011 r. do kwietnia 2012 r. powstaną dwie linie do produkcji szyb laminowanych; natomiast firma Panattoni wybuduje halę, w której znajdzie się magazyn i stanowiska do montażu elementów dodatkowych. Hala będzie leasingowana przez Pilkington Automotive. Linie produkcyjne, które powstaną w pierwszym etapie, zaczną pracować w IV kwartale 2012 r. Drugi etap, w ramach którego powstanie linia do hartowania szkła w technologii 2DFB, zostanie rozpoczęty w 2013 r. a uruchomienie produkcji planowane jest na 2014 r.


Jeśli poszukujesz hal położonych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych skorzystaj z pomocy JARTOM. Kamila Branecka doradzi, gdzie najkorzystniej podjąć działalność email: kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-509 784 276, 2011-9-14


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt