Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Imponujący Point Park Mszczonów

2010-07-25
Imponujący Point Park Mszczonów

 


Redaktor portalu: Dzień dobry, czy praca doradcy klienta w firmie Jartom Nieruchomości – to trudne zadanie?


Agent Jartom : Dzień dobry, przyznam, że dla mnie – czasem tak. Wymaga to dużej wiedzy, stałego doszkalania się, ogromnej samodyscypliny i ponadprzeciętnej zdolności organizacji własnego czasu. Kiedy pracuje się z międzynarodowym klientem – niezbędny jest też perfekcyjny angielski. Nie mówię o mobilności i kulturze osobistej, bo to absolutna podstawa. Praca jest z drugiej strony – niezmiernie satysfakcjonująca, gdy widzi się jej efekty. W końcu rodzaj nieruchomości, w jakich specjalizuje się Jartom – czyli nieruchomości logistyczne, to naprawdę – jeśli można tak powiedzieć, imponujące nieruchomości. Mam na myśli rozmiar magazynów, hal produkcyjnych...


  Właśnie, jeśli jesteśmy przy rozmiarze – w ofercie Jartomu znajduje się oferta jednego z największych parków logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – Point Park Mszczonów.


 Tak! W istocie. Kolos. Bardzo nowoczesny obiekt magazynowo - produkcyjny. Doskonały stan techniczny. Obiekt obejmuje 96.600 metrów kwadratowych istniejącej powierzchni hal magazynowych i produkcyjnych klasy A z możliwością dobudowania dalszych 213.000 metrów hal składowych i przemysłowych.


  Domyślam się, że mała firma nie znajdzie tam raczej nic dla siebie? Jaki, w takim razie, jest minimalny moduł magazynowy?


  Wszystko, oczywiście, zależy od potrzeb klienta. A im większa firma, tym, naturalną koleją rzeczy, większe przestrzenie magazynowe lub produkcyjne są potrzebne. Deweloper budował ten obiekt z myślą o średnim i dużym kliencie. Minimalny moduł to 4000 metrów.


  Czy mogłaby Pani podać najważniejsze zalety obiektu dla potencjalnego klienta Jartomu?


  O wartości nieruchomości komercyjnej dla klienta stanowią, w uproszczeniu, trzy główne czynniki: lokalizacja, stan techniczny oraz cena. Każdy klient ma oczywiście własne, specyficzne potrzeby, w zależności  od profilu swej działalności. Nieraz potrzebne jest podniesienie standardu hali lub biura ponad normę. Gdy tylko jest to potrzebne – Jartom służy pomocą w negocjacjach z właścicielem obiektu. Lokalizacja centrum dystrybucyjnego Point Park Mszczonów jest bardzo dogodna. Niewątpliwą zaletą parku jest lokalizacja przy nowej obwodnicy drogi numer 50, która zapewni doskonały dostęp do drogi E67 i przyszłej autostrady A2. Czterdzieści pięć kilometrów od Warszawy. Trzydzieści minut samochodem od Okęcia. O stanie technicznym już mówiliśmy, a co do ceny... Zapraszam do kontaktu z  Jartom! Na marginesie zaznaczę tylko, że nasze wynagrodzenie pokrywa w całości właściciel nieruchomości – czyli, w tym momencie – deweloper. Osoba poszukująca nieruchomości – nie płaci nic.


  Czy mogłaby Pani podać bardziej szczegółową specyfikację techniczną obiektu?


  Och, zanudziłabym Panią na śmierć (śmiech). Najlepiej zwrócić się do jednego z naszych agentów, albo zajrzeć na stronę firmy Jartom.


  A co może Pani powiedzieć o deweloperze?


  W tym przypadku Jartom działa na rzecz PointPark Properties, międzynarodowego dewelopera powierzchni logistycznej. Poza Polską spółka obecna jest w Czechach, na Słowacji, Hiszpanii... Głównym udziałowcem spółki jest Arcapita Bank B.S.C., który posiada duże doświadczenie we współpracy z firmami z sektora magazynowo - logistycznego. Klienci dewelopera to, np: Fiege, Whirpool, JVC, DHL, Goodyear. W ofercie Jartom, w Polsce znajdują się jeszcze dwa inne obiekty magazynowe – zespoły hal Point Park w Poznaniu i Sosnowcu.


  Dziękuję za rozmowę, i życzę wielu imponujących sukcesów!


  Dziękuję.


  Link do nieruchomości opisywanej w wywiadzie: Point Park Mszczonów


   


 


 ,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt