Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

JARTOM Real Estate wyłącznym doradcą przy sprzedaży Centrum Dystrybucyjnego DUIF

2015-10-20
JARTOM Real Estate wyłącznym doradcą przy sprzedaży Centrum Dystrybucyjnego DUIF

JARTOM Real Estate, jako wyłączny doradca, reprezentuje DUIF International - globalnego importera i eksportera zestawów dekoracyjnych, przy sprzedaży Centrum Dystrybucyjnego DUIF zlokalizowanego w rejonie Bielska Podlaskiego.Zdjęcie Centrum Dystrybucyjne DUIF poleca JARTOM Real Estate
Centrum Dystrybucyjne DUIF na sprzedaż koło Bielska Podlaskiego poleca JARTOM Real Estate

Sprzedawane przez JARTOM Real Estate Centrum Dystrybucyjne DUIF to nowoczesny kompleks magazynowy o powierzchni 19 700 mkw.. Obiekt jest usytuowany na działce o powierzchni 6 ha.
Magazyn jest idealnie dostosowany pod wysokie składowanie. Sprawny przeładunek towaru umożliwia 10 doków oraz 7 bram wjazdowych.
Obiekt zlokalizowany jest przy drodze krajowej  DK 19 łączącej Białystok z Lublinem. Inwestycja znajduje się w odległości 14 km od miasta Bielsk Podlaski i 30 km od miasta wojewódzkiego Białystok. 


Kamila Branecka – Dyrektor w JARTOM Real Estate mówi : „Cieszymy się, że możemy reprezentować firmę DUIF International. Centrum Dystrybucyjne DUIF ma wiele atutów.
Z pewnością szczególną uwagę należy zwrócić na jego korzystne położenie w sąsiedztwie przejść granicznych. Usytuowanie Centrum Dystrybucyjnego DUIF jest atrakcyjne dla firm kooperujących z partnerami z Białorusi i Litwy.
Dodatkowo pobliski terminal PKP Cargo Małaszewicze otwiera dostęp do rynków dalekowschodnich.”


Istniejący od 1956 roku DUIF International jest globalnym importerem i eksporterem zestawów dekoracyjnych. Firma ma ponad siedemdziesięciu pracowników na całym świecie, a import obejmuje ponad 3 800 kontenerów morskich i ładunków ciężarówek rocznie.


JARTOM Real Estate doradca w sektorze nieruchomości komercyjnych posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku magazynowym w Polsce. Charakteryzuje się znajomością wszystkich aspektów pośrednictwa nieruchomości.


Zadzwoń do eksperta JARTOM Real Estate w sprawie zakupu wyjątkowej powierzchni dystrybucyjnej DUIF!JARTOM Real Estate,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt