Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

JARTOM wprowadza kolejnego najemcę do ProLogis Park Warszawa II

2008-09-30
JARTOM wprowadza kolejnego najemcę do ProLogis Park Warszawa II

W ProLogis Park Warszawa II, JARTOM (www.jartom.pl) skomercjalizowała następne 2000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Ultranowoczesny park logistyczny stanowi własność ProLogis – światowego lidera w branży deweloperskiej. Nowym najemcą została firma Daunpol - dystrybutor środków czystości, sprzętu i technologii wykorzystywanych do utrzymania porządku.

Korzyści z kooperacji
Możliwość podjęcia długofalowej współpracy z takimi wiodącymi korporacjami deweloperskimi, jak ProLogis, czy Panattoni wymaga od Agencji JARTOM umiejętności swobodnego poruszania się w międzynarodowym środowisku i dobrej znajomości europejskiego rynku nieruchomości. Jak zauważa Olga Wałkiewicz, dyrektor Agencji JARTOM, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami: - Doświadczenie zdobyte dzięki kontaktom biznesowym z zagranicznymi partnerami i różnie sprofilowanymi pod względem prowadzonej działalności firmami stanowi ważny element sukcesu JARTOM. Międzynarodowa współpraca agencji przynosi wymierne korzyści klientom, ponieważ firma dysponuje nie tylko dużą ilością ofert nieruchomości, ale również jest w stanie w krótkim czasie dostarczać optymalne rozwiązania nawet dla najemców zgłaszających bardzo specyficzne zapotrzebowanie.

Wielki gracz
Jednym z najświeższych owoców międzynarodowej współpracy JARTOM było zawarcie transakcji pomiędzy ProLogis a Daunpol. We wcześniejszym okresie deweloper, także za pośrednictwem Agencji JARTOM wynajął powierzchnię magazynową takim firmom, jak: Schrack, Stalgast, czy Overbruck. ProLogis, to jeden z największych graczy w branży nieruchomości komerycjnych. Firma wynajmując obiekty o charakterze przemysłowo-dystrybucyjnych współpracuje z prawie pięcioma tysiącami klientów. Konsorcjum jest obecne na 132 rynkach; w Europie, Ameryce Północnej, a także Azji. W posiadaniu ProLogis znajduje się 27 parków magazynowych zlokalizowanych na terenie Polski. Jednym z nich jest ProLogis Park Warszawa II.

Zalety parku
Park logistyczny należący do firmy ProLogis położony jest ok. 10 km od ścisłego centrum Warszawy, w prawobrzeżnej części miasta. Kompleks magazynowo-dystrybucyjny uznany został za jeden z najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju. Trudno się zatem dziwić, że właśnie ten obiekt został wybrany przez klienta JARTOM - przedsiębiorstwo Daunpol.

Ład i porządek
Daunpol, to obecna od wielu lat na polskim rynku firma z branży utrzymania czystości. Przedsiębiorstwo jest ogólnokrajowym dostawcą środków czystości oraz sprzętów służących do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Firma specjalizuje się również w organizacji szkoleń poświęconych efektywnym technikom utrzymania czystości.Agencja Jartom, 2008-9-30


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt