Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom zaprasza do Prologis Park Warszawa

2010-07-20
Jartom zaprasza do Prologis Park Warszawa

Redaktor:            Firma Prologis powierzyła Agencji   Jartom komercjalizację swoich powierzchni magazynowych, w tym Prologis Park Warszawa położony na Okęciu. Jak układa się współpraca z deweloperem?


Agent Jartom:   Znakomicie. Jest to dla nas bardzo ważne, że Jartom współpracuje z wiodącymi firmami rynku magazynowego, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.


Redaktor: Prologis specjalizuje się w nowoczesnych i dużych magazynach. Czy Jartom posiada wystarczające relacje biznesowe, aby doprowadzić do umów najmu z międzynarodowymi korporacjami? Wydaje się to trudne na rynku nieruchomości komercyjnych, a szczególnie hal wielkopowierzchniowych.


Możemy przedstawić referencje potwierdzające skuteczność Jartom od takich gigantów światowego rynku jak PEPSI COLA GENERAL BOTTLERS, czy dużych polskich firm typu POLSAT CYFROWY.


Wracając do hal na Okęciu - jakie jest najbliższe sąsiedztwo obiektu? Czy lokalizacja tej nieruchomości jest typowa dla hal magazynowych? Zawsze przy wyborze nieruchomości mówiło się, że najważniejsza jest lokalizacja. A potem jeszcze dwa razy lokalizacja.


W bardzo bliskiej odległości od Prologis Park Warszawa znajduje się lotnisko Warszawa –Okęcie. Ten największy w Polsce, międzynarodowy port lotniczy, obsługuje prawie połowę całości ruchu lotniczego w Polsce, obsługuje około 100 połączeń rejsowych z portami w kraju i na świecie.   Położenie blisko lotniska jest unikalne i często bardzo korzystne.


Czy ta lokalizacja ma przyszłość, jeżeli chodzi o rynek magazynowy?


Zauważyliśmy wzrastające zainteresowanie powierzchniami magazynowymi położonymi przy granicach miasta, w szczególności przy trasach wylotowych


Jaka jest wysokość hali? Myślę, że najemców głównie interesuje możliwa do osiągnięcia wysokość składowania.


Wysokość hali w najwyższym miejscu 7 metrów, wysokość hali w najniższym miejscu 6,5 metra.


Czy przyszłym najemcom taka wysokość wystarcza? Słyszałam, że klienci poszukują magazynów bardzo wysokich, hal wysokiego składowania, z automatyką, hal posiadających wysokość ponad 12 metrów, aby zapewnić tanie składowanie i wykorzystać dobrze powierzchnie podłogi. Mam na myśli składowanie towarów na regałach.


Tak wysokie magazyny są potrzebne firmom logistycznym, ale takich magazynów nie lokuje się w granicach miasta. Dla klientów wymagających wyższej wysokości mamy w swojej ofercie hale dużo wyższe, w tym hale wysokiego składowania   w lokalizacjach podmiejskich.


Dziękuję za rozmowę na zakończenie proszę o podsumowanie jednym słowem co jest cechą wyróżniającą Jartom


Szybkość działania., 2010-7-20


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt