Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

MLP Group wybuduje dla sieci Piotr i Paweł magazyny na wynajem pod Warszawą i pod Poznaniem

2014-12-01
MLP Group wybuduje dla sieci Piotr i Paweł magazyny na wynajem pod Warszawą i pod PoznaniemSpółka MLP Group S.A. podpisała z siecią supermarketów spożywczych Piotr i Paweł umowę, która zakłada wybudowanie łącznie ok. 45 tys. m kw. powierzchni magazynowej. W ramach inwestycji w Teresinie koło Warszawy powstanie magazyn centralny sieci o powierzchni około 38 tys. m kw. - informuje Jartom Nieruchomości. Natomiast w ramach parku logistycznego MLP Poznań powstanie hala o powierzchni 7 tys. m kw.
Sieć Piotr i Paweł od początku 2014 roku wynajmuje w MLP Poznań magazyn o powierzchni 8,5 tys. m kw. Po oddaniu do użytku najemcy kolejne hali powierzchnia ta wzrośnie do 15,5 tys. m kw.
Obie nieruchomości (w okolicach Warszawy i Poznania) wraz z częścią socjalno-biurową zostaną przekazane najemcy w latach 2016-2017.


, 2014-12-1


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt