Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Najnowsza transakcja Jartom * Grande – nowy najemca Ravak Polska

2008-12-10
Najnowsza transakcja Jartom * Grande – nowy najemca Ravak Polska

Dzięki Agencji Jartom (www.jartom.pl), w położonym niedaleko Warszawy Grodzisku Mazowieckim wynajęto dużą powierzchnię magazynowo-biurową. Właścicielem nieruchomości jest firma „Ravak Polska”– producent i dystrybutor akcesoriów łazienkowych. Najemcą zostało przedsiębiorstwo „GRANDE” spółka działająca w branży budowlanej. Firma GRANDE zagospodaruje obiekt na początku stycznia 2009 r.

Akryl i… masaże wodne

Właściciel hali magazynowej - Ravak Polska jest jednym z oddziałów międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji elementów służących do wyposażenia łazienek. Przedsiębiorstwo oferuje bogatą ofertę m.in.: kabin prysznicowych, wanien akrylowych, wanien do hydromasażu, brodzików oraz grzejników łazienkowych. Firma została założona w 1990 r. w Czechach. Ravak posiada szeroką sieć salonów sprzedaży w Polsce i na świecie.

Przedsiębiorstwo dysponuje również rozbudowanym zapleczem magazynowym. Jeden ze swoich magazynów ekspert od eleganckich łazienek wynajął firmie GRANDE.

Zasady BHP…. w wannie

Głównym obszarem działalności najemcy – GRANDE jest dystrybucja i doradztwo w zakresie pokryć dachowych oraz wysokiej jakości produktów BHP. Przedsiębiorstwo świadczy usługi zarówno na rynku lokalnym (Warszawa), jak i ogólnopolskim. Na terenie Polski GRANDE zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych oraz sprzedażą produktów zapewniających bezpieczeństwo i higienę pracy. Lokalna działalność firmy skoncentrowana jest natomiast na sprzedaży pokryć dachowych. GRANDE dedykuje swe rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Dynamiczny rozwój GRANDE skłonił władze firmy do poszukiwania dodatkowej powierzchni magazynowej. Przedstawiciel przedsiębiorstwa, mając w pamięci udaną współpracę z Jartom (www.jartom.pl) po raz kolejny wybrał Agencję na reprezentanta swoich interesów.

Solidny doradca

Jak zauważa odpowiedzialna za transakcję Anna Siudzińska, Konsultant ds. Nieruchomości Agencji Jartom: - Jednym z wyzwań stojących przed doradcą jest dopasowanie dostępnych na rynku nieruchomości do potrzeb klienta. Potrzeby najemcy, to przede wszystkim wymagania związane z profilem prowadzonej przez niego działalności oraz jego indywidualne preferencje odnośnie charakterystyki obiektu magazynowego. Wybór najlepszej, z punktu widzenia klienta nieruchomości wymaga świetnej orientacji w rynku. Znajomość rynku z kolei, oznacza dysponowanie wiedzą nie tylko o dużych, popularnych kompleksach dystrybucyjnych, ale również o tych mniej znanych. Niekiedy są one bowiem bardziej atrakcyjne dla klienta niż rozbudowane centra logistyczne. -

Idealne rozwiązanie dla najemcy

Zaprezentowana władzom firmy GRANDE hala magazynowa – samodzielny budynek nie stanowiący części kompleksu dystrybucyjnego jest doskonałym przykładem na to, jak bardzo opłaca się dogłębna analiza rynku. Obiekt przemysłowy będący przedmiotem transakcji, w której pośredniczyła Agencja Jartom, to wyposażona w place manewrowe, bramy z poziomu zero oraz eleganckie biuro nowoczesna hala magazynowa. Dodatkowym walorem nieruchomości jest wyposażenie magazynu w regały przesuwne.Agencja Jartom, 2008-12-10


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt