Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe hale produkcyjne powstaną na terenie SSE EURO-PARK MIELEC

2011-08-23
Nowe hale produkcyjne powstaną na terenie SSE EURO-PARK MIELEC

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w lipcu i sierpniu br. wydała zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSE EURO-PARK MIELEC dla trzech firm: EFEKT PLUS Sp. z o.o., CLAER AIR Sp. z o.o. i SPIROFLEX Sp. z o.o. Dwie z nich wybudują nowe hale produkcyjne.
Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS Sp. z o.o. planuje zakup działki niezabudowanej w Rogoźnicy w Gminie Głogów Małopolski i budowę zakładu produkcyjnego. Spółka zainwestuje w zakład do produkcji folii stretch co najmniej 26 409 800 zł.
Natomiast Centrum Badawcze „CLAER AIR” Sp. z o.o., zgodnie z uzyskanym zezwoleniem (nr 207/ARP/2011), na terenie Mieleckiego Parku Przemysłowego (obszar „A-lotnisko”), planuje budowę hali wraz z infrastrukturą. W obiekcie powstanie pierwsze w województwie podkarpackim i jedno z pierwszych w Polsce innowacyjne centrum badawcze w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa żywności i bioenergetyki. Planowane nakłady inwestycyjne to co najmniej 4 000 000 zł.


Jeśli szukasz nieruchomości w Specjalnych Strefach Ekonomicznych skorzystaj z pomocy Jartom. Kamila Branecka przedstawi Ci naszą ofertę emai: kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-502 278 660, 2011-8-22


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt