Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe inwestycje na terenie Synergy Park

2014-03-29
Nowe inwestycje na terenie Synergy Park

W 2014 roku dwie firmy rozpoczęły budowę swoich hal na terenie parku biznesowego Synergy Park, zlokalizowanego w pobliżu węzła autostradowego Gliwice-Sośnica. Swoją siedzibę buduje firma AWAX DIA, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie ostrzenia, regeneracji i produkcji narzędzi diamentowych.
Drugi inwestor to firma Artechmet - producent konstrukcji spawanych do maszyn budowlanych i żurawi samojezdnych dla znanych firm światowych. Oprócz siedziby i zakładu produkcyjnego firma wybuduje na terenie Synergy Park nowoczesną malarnię proszkową, świadczącą usługi dla przemysłu.
Obie firmy rozpoczęły inwestycje w krótkim okresie po zakupie działek. Tak szybkie rozpoczęcie budowy jest możliwe dzięki temu, że cały grunt Synergy Park jest uzbrojony - podkreślają eksperci Jartom. Przedstawiciele obu firm zapowiadają, że prace zostaną zakończone jeszcze w tym roku.
W sprawie budowy hal skontaktuj się Kamilą Branecką email: kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-502 278 660

, 2014-3-28


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt