Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe tereny inwestycyjne w pięciu specjalnych strefach ekonomicznych

2014-05-20
Nowe tereny inwestycyjne w pięciu specjalnych strefach ekonomicznych

Rada Ministrów podjęła decyzję o zmianie obszaru pięciu specjalnych stref ekonomicznych: legnickiej, kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej, katowickiej i słupskiej - informuje Jartom Nieruchomości.
W przypadku Legnickiej SSE strefą objęte zostaną tereny w Legnicy, Legnickim Polu, Polkowicach, Głogowie, Kostomłotach i Miłkowicach o łącznej powierzchni 156,5 ha.
W przypadku kostrzyńsko-słubickiej specjalnej strefy ekonomicznej zmiana granic obejmuje włączenie do strefy 78,7 ha i wyłączenie z niej 47,3 ha. Zostaną do niej włączone tereny w Żarach, jednocześnie wyłączony będzie grunt spółki "Krono-Invest" w Słubicach, która zrezygnowała z inwestycji.
Powierzchnia Pomorskiej SSE zwiększy się o ponad 410. Strefą zostaną objęte tereny z obszaru Stargardu Szczecińskiego i Czarnej Wody.
O ponad 346 ha zwiększy się powierzchnia Katowickiej SSE. Włączone tereny obejmują: Gliwice, Bytom, Tychy, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Częstochowę i Myszków.
Jeśli chodzi o Słupską SSE, to zostanie do niej włączone ponad 7 ha, a wyłączone będzie ponad 15 ha, skorygowana zostanie także powierzchnia podstrefy Słupsk-Włynkówko.


Gazeta Wyborcza, 2014-5-20


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt