Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Ostatnia działka inwestycyjna w okolicach Łomianek?

2010-07-31
Ostatnia działka inwestycyjna w okolicach Łomianek?


Redaktor: Gdyby kupowała Pani działkę inwestycyjną dla siebie, na co głównie zwróciłaby Pani uwagę?


Agent Jartom : Myślę, że najpewniejszą inwestycją byłaby działka przy trasie szybkiego ruchu. Taka działka, mająca dobry wjazd z trasy praktycznie nigdy nie straci na wartości. Zawsze znajdzie się zainteresowany kupiec lub dzierżawca.


Konkurencja na rynku sprzedaży gruntów i wynajmu nieruchomości, szczególnie tych o przeznaczeniu gospodarczym, jest ogromna. Chciałbym zapytać Panią, jak na tym rynku radzi sobie Jartom, niezaprzeczalny lider w tej branży?


Bycie liderem jest zobowiązujące, dlatego nie spoczywamy na laurach i staramy się naszym klientom wciąż proponować najnowocześniejsze rozwiązania w kwestii najmu powierzchni magazynowych oraz oferować działki inwestycyjne zlokalizowane w najbardziej dogodnych miejscach, czyli w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych z dobrą infrastrukturą drogową.


Doświadczenie uczy, że wartościowe oferty muszą reprezentować pewien poziom cenowy, jednakże taki, aby mógł być zaakceptowany przez potencjalnego klienta. Jak to wygląda w przypadku Jartom?


Wykorzystując nasze doświadczenie w dziedzinie wynajmu hal i magazynów, sprzedaży gruntów inwestycyjnych, oraz dzięki wieloletniej współpracy z największymi firmami możemy naszym klientom zaproponować bardzo korzystne warunki sprzedaży i wynajmu.


Rzeczywiście, wystarczy spojrzeć na Państwa ofertę, aby przekonać się, że większość oferowanych przez Jartom nieruchomości przemysłowych i gruntów inwestycyjnych, zachowując wysokie wymagania stawiane takim ofertom, jednocześnie reprezentuje dogodne warunki finansowe. Chciałbym się zatrzymać przy nowej ofercie sprzedaży działki inwestycyjnej, zlokalizowanej przy trasie gdańskiej, dla której plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza nieprodukcyjną działalność gospodarczą. Czy to dobra oferta?


To jedna z ostatnich działek inwestycyjnych w okolicach Łomianek w pobliżu sytuującego się w tamtym miejscu centrum magazynowo- dystrybucyjnego z doskonałym rozwiązaniem kwestii komunikacyjnej.


Patrząc na działkę widzę właściwie pustą przestrzeń. Nie za bardzo jest na czym zatrzymać oko!


Podczas wizji lokalnej na działce patrzeć należy nie tylko na sam grunt na sprzedaż, ale także na sąsiedztwo i to nie tylko najbliższe, ale dokładnie należy obejrzeć całą okolicę i to o różnych porach dnia i w różne dni tygodnia. Ponadto bardzo dużo można wyczytać z dokumentacji działki na analizę której zapraszam do biura Jartom.


Dziękuję za rozmowę. Z przyjemnością skorzystam z zaproszenia.


 


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Działka inwestycyjna przy trasie gdańskiej
,


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt