Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Overbruck dzięki Jartom w ProLogis.

2008-06-12
Overbruck dzięki Jartom w ProLogis.

Nowym najemcą ProLogis Janki została firma Overbruck Polska Sp. z o.o., należąca do koncernu Thiel Logistik AG. Firma wynajęła ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowo biurowej.
Przykład firmy Overbruck bardzo dobrze ukazuje, z jaką różnorodnością klientów spotyka się Agencja Jartom w swojej działalności. Dystrybucja prasy jest skrajnie różna od logistyki innych produktów. Większość gazet drukowanych jest w nocy, aby już następnego ranka znaleźć się u czytelnika w domu lub pracy. Często drukowanie opóźnia się z powodu ważnych wydarzeń. Czytelników nie interesuje, czy pracownicy dystrybucji stoją na granicach, w korkach, czy prasa dociera do niego samolotem. Ważne jest, aby ulubiona gazeta dotarła na czas. Do tego dochodzi konieczność dodawania wkładek reklamowych, prezentów dla czytelników i innych gadżetów reklamowych oraz wykonywanie zamówień indywidualnych. Realizowana jest także obsługa zwrotów.

Overbruck wraz z firmą -córką Eichberg Presse-Logistik tworzy rozwiązanie branżowe Thiel Media Logistics+Services spółki Thiel Logistik AG, jednego z najbardziej znaczących przedsiębiorstw na europejskim rynku logistycznym. Thiel Media Logistics+Services założył 1955 roku Heinz Overbruck.

Jartom doradzał, aby Overbruck wybrał na miejsce swojej działalności park dystrybucyjny należący do ProLogis, największego na świecie dostawcy powierzchni magazynowej. Hale ProLogis wyposażone są w doki przeładunkowe, nowoczesne rozwiązania logistyczne i zapewniające wysokie składowanie.

Transakcję z ramienia Jartom prowadziła Dyrektor Olga Wałkiewicz, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja numer 7857).

Agencja Jartom to specjalista i lider powierzchni magazynowych i produkcyjnych w Polsce na stałe współpracujący z największymi deweloperami magazynowymi.JARTOM, 2008-6-12


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt