Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Panattoni Park Łódź HALE DO WYNAJĘCIA godne najlepszych marek

2010-09-23
Panattoni Park Łódź HALE DO WYNAJĘCIA godne najlepszych marek

Redaktor: Jak ocenić wartość hali? Każda nieruchomość to chyba inna historia.
Agent Jartom : Przy przygotowywaniu oferty czy to najmu czy sprzedaży hali bardzo ważne jest dokładne poznanie obiektu. W Jartom z racji znacznego doświadczenia każdego pracownika, posiadamy istotną wiedzę z zakresu logistyki, a dodatkowo   wspierają nas specjaliści od architektury, rzeczoznawcy i prawnicy.

Wygląda na to, że każdą ofertę poprzedzają liczne przygotowania.

Zgadza się. Wynajem bądź kupno hali, to duża inwestycja, dlatego w Jartom dbamy, by klient otrzymał niezbędne i kompletne informacje oraz miał możliwość wizji lokalnej w towarzystwie agenta.

Rozumiem, że wiąże się to z wyjazdami również w dalsze części kraju. Jartom posiada w ofercie do wynajęcia i sprzedaży hale w całej Polsce.

Rzeczywiście jesteśmy w ciągłym ruchu. Poruszamy się głównie po Polsce centralnej jako najbardziej interesującej klientów. Dbamy jednak o różnorodność i mogą się do nas zgłosić firmy poszukujące hal na Pomorzu czy Śląsku. Ostatnio dodaliśmy do oferty halę do wynajęcia w Łodzi, należącą do Panattoni Park.

Jeżeli chodzi o obiekt w Łodzi, to do kogo skierowana jest oferta? Teoretycznie logistyka to branża mobilna i działalność można prowadzić z dowolnego punktu, jednak klienci zwykle mają swoje uzasadnione preferencje.
Łódź to miasto z tradycjami przemysłowymi, ma duży potencjał w tej dziedzinie. Deweloper zaufał tej lokalizacji i okazuje się, że to był dobry pomysł, gdyż centrum Panattoni Park Łódź East cieszy się zainteresowaniem i jest ciągle rozbudowywane. To nowoczesne hale z budynkami klasy A, o wysokim składowaniu i dużą liczbą bram. Można tu rozpocząć każdy typ działalności, włącznie z produkcją. Nie bez powodu obiekt wyróżniono w branżowych konkursach.

Łódź to również dobre rozwiązania komunikacyjne. Czy są one wystarczające do prowadzenia działalności na cały kraj i nie tylko?

W mieście przebiegają liczne drogi krajowe ale też międzynarodowe. Fakt, że w istotny sposób ułatwia to zdobywanie kolejnych rynków, potwierdza obecność uznanych firm o światowym zasięgu takich jak IKEA czy Bosch. Panattoni Park Łódź, to rzeczywiście hale do wynajęcia godne najlepszych marek. Warto wybrać się tu z agentem Jartom, by móc samemu ocenić potencjał tego miejsca.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
Panattoni Park Łódź East,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt