Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Panattoni zbuduje BTS dla Saint-Gobain Glass, doradzał Jartom

2011-01-21
Panattoni zbuduje BTS dla Saint-Gobain Glass, doradzał Jartom
W poszukiwaniu korzystnej oferty odnośnie hali produkcyjnej typu BTS Saint-Gobain Glass, lider wśród producentów szkła, zwrócił się do Jartom. Dzięki operatywności agencji firma otrzyma halę zgodną ze wszystkimi wymogami. Halę wybuduje Panattoni, jeden z czołowych deweloperów na polskim rynku nieruchomości przemysłowych.


Rosnąca produkcja
Produkty Saint-Gobain Glass Polska cieszą się dużym powodzeniem, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. W związku z rosnącym popytem pojawiło się zapotrzebowanie na nową halę produkcyjną, odpowiedzialną za produkcję ramek dystansowych do szkła zespolonego.


Ukierunkowanie na Górny Śląsk
Główne wytyczne Saint-Gobain Glass dotyczyły lokalizacji nowej hali. Firmie zależało na tym, by nieruchomość była położona na terenie Górnego Śląska w Specjalnej Strefie Ekonomicznej umożliwiającej korzystanie ze zniżek dla przedsiębiorców.
Jartom wskazało profesjonalnych deweloperów, z którymi agencja współpracuje od lat.
– Najbardziej korzystna okazała się oferta hali zlokalizowanej w Gliwicach, co całkowicie odpowiadało oczekiwaniom klienta, którego siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej – mówi Olga Wałkiewicz, dyrektor Jartom.


Warunki techniczne zgodnie z życzeniem
- Klient oczekiwał od Jartom fachowego doradztwa w realizacji nieruchomości typu BTS („build to suit”, czyli budowa na miarę - przyp. red.), także w związku z konkretnymi wymogami technicznymi. Wśród nich znalazły się m.in. 2 suwnice, każda o innym udźwigu, przydział prądu o mocy 1,5 MW, czy instalacja sprężonego powietrza. Na terenie tak zaprojektowanej hali produkcja będzie mogła przebiegać sprawnie i bezpiecznie – mówi Olga Wałkiewicz.
Dzięki długoletnim relacjom biznesowym Jartom mogło zaproponować specjalistę w tego typu realizacjach – firmę Panattoni.


Budowa w doskonałej lokalizacji już wiosną
Budowa hali rozpocznie się już w marcu 2011 roku, zaś początek produkcji przewidziany jest na lipiec tego roku. Firma będzie wykorzystywać 4 000 mkw. powierzchni hali oraz 280 powierzchni biurowo-socjalnej.
Dzięki bliskości autostrady A1 oraz planowanego skrzyżowania z autostradą A4 pracownicy i klienci Saint-Gobain Glass mają zagwarantowany dobry dojazd.  
Atrakcyjne rozwiązania komunikacyjne pozwolą na zaopatrywanie odbiorców z różnych części kraju i zagranicy, a tym samym wspomogą dynamiczny rozwój tego producenta szkła.
Jartom – specjalista od nieruchomości magazynowych, hal produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku marka wypracowała sobie uznanie wśród klientów typu Soraya, DHL, Pepsi-Cola General Bottlers czy Huhtamaki oraz takich deweloperów jak Panattoni, ProLogis, Segro czy MLP. Firma oferuje kompleksową opiekę w zakresie doradztwa i pośrednictwa.Panattoni Europe - deweloper powierzchni magazynowych, obsługujący globalne marki takie jak Coca-Cola czy H&M. Na koncie ma realizację projektów o powierzchni 1 mln mkw. Swoim klientom dostarcza budynki dostosowane do ich potrzeb i zapewnia kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego.Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o.   – polski przedstawiciel międzynarodowej organizacji, należącej do francuskiej Grupy Saint-Gobain. Spółka należąca do Sektora Szkła Płaskiego specjalizuje się w produkcji szkła płaskiego i w magnetronowym nakładaniu powłok. Saint-Gobain Glass posiada 30 linii float rozmieszczonych w różnych krajach świata oraz 13 linii magnetronowego nakładania powłok. Zakłady Saint-Gobain Glass produkują szeroki asortyment różnego rodzaju szkła: bezbarwne, barwione, ornamentowe, laminowane, srebrzone… Saint-Gobain Glass jest liderem w Europie i zajmuje drugą pozycję na świecie wśród producentów szkła.


Jartom, 2011-1-21


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt