Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Projekt ustawy o koncesjach

2008-02-28
Projekt ustawy o koncesjach

Resort infrastruktury zakończył już prace nad projektem ustawy o koncesjach na roboty budowlane oraz usługi - czytamy w "Gazecie Prawnej". Teraz projekt trafi do uzgodnień międzyresortowych.
Koncesje mają być łatwiejsze do zastosowania i mniej sformalizowane niż tradycyjne partnerstwo publiczno-prywatne. W przeciwieństwie do aktualnie obowiązującego prawa projekt kompleksowo reguluje całą problematykę koncesji - nie tylko koncesje na roboty budowlane, ale także na usługi.
Procedura wyboru koncesjonariusza będzie uwzględniać zasady jawności, równości i konkurencyjności. Jednocześnie ma być pozbawiona restrykcji i obostrzeń, które zawiera obecne prawo zamówień publicznych. Będzie miała głównie charakter negocjacyjny.
W resorcie gospodarki trwają także prace nad projektem nowej ustawy o PPP, której głównym założeniem jest zmniejszenie przeszkód biurokratycznych we współpracy środowisk biznesowych z podmiotami publicznymi.

Gazeta Prawna, 2008-2-28


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt