O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Rusza budowa nowej fabryki materiałów termoizolacyjnych STEICO SE w Gromadce

2020-12-30
Rusza budowa nowej fabryki materiałów termoizolacyjnych STEICO SE w Gromadce

Grupa STEICO SE nabyła w listopadzie 2020 roku nieruchomość o powierzchni 16,5 ha, znajdującą się w miejscowości Gromadka, leżącej nieopodal Bolesławca. Tereny dawnego lotniska przekształcone zostaną w nowoczesną fabrykę płyt termoizolacyjnych oraz plac surowca.- informuje JARTOM Real Estate. 
Nieruchomość została zakupiona za 1,2 mln euro i zostanie zmodernizowana oraz przystosowana do potrzeb i wymagań nabywcy. Szacuje się, że całość inwestycji pochłonie około 60-70 mln euro. Nowa hala produkcyjna będzie spełniać wszelkie wymagania technologiczne do produkcji płyt termoizolacyjnych, w tym sprężystych mat termoizolacyjnych oraz płyt z włókien drzewnych, wytwarzanych metodą suchą. STEICO SE podchodzi do ekologii w sposób kompleksowy- metoda sucha stosowana w produkcji płyt jest jedną z najbardziej ekologicznych, gdyż znacznie ogranicza zużycie wody. W nowej fabryce powstanie również kocioł na biomasę, który będzie zasilany odpadkami drzewnymi pochodzącymi z produkcji. 
STEICO SE to renomowany producent materiałów termoizolacyjnych oferujący zintegrowany system budowlany do budynków ekologicznych w standardzie energooszczędnym, w którym elementy konstrukcyjne oraz materiały termoizolacyjne wzajemnie się uzupełniają.  Nowa fabryka zwiększy skalę produkcji oraz usprawni logistykę firmy. Hala w Gromadce niewątpliwie przyczyni się również do rozwoju gospodarczego w regionie oraz wpłynie na tamtejszy rynek pracy.  


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt