Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Schrack Technik Polska wybrał Jartom na swojego doradcę przy transakcji najmu magazynu i biura w Prologis Park Warsaw II

2013-04-05
Schrack Technik Polska wybrał Jartom na swojego doradcę przy transakcji najmu magazynu i biura w Prologis Park Warsaw II

Jartom informuje o zakończeniu w ostatnich dniach negocjacji z Prologis i podpisaniu przez Schrack Technik Polska kontraktu dotyczącego długoterminowego najmu powierzchni magazynowej i biurowej w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym Prologis Park Warsaw II. Negocjacje prowadzone przez Jartom dotyczyły ustalenia nowych warunków najmu powierzchni około 4000 metrów kwadratowych zajmowanej przez Schrack Technik Polska.


Schrack Technik Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych. Działalność firmy obejmuje rozwiązania stosowane w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Schrack Technik kładzie szczególny nacisk na obsługę rynków europejskich i jest obecny w 11 krajach w Europie Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce.


- Schrack Technik Polska po raz trzeci, w procesie wynajmowania magazynów i biur, skorzystał z doradztwa Jartom. Usługi za każdym razem dotyczyły znalezienia nowej lokalizacji lub renegocjacji warunków najmu w dotychczasowej siedzibie. Cieszę się z tej wieloletniej współpracy - mówi Anna Mazepa Specjalista ds. Klientów Kluczowych w Jartom.


- W dwa miesiące od początku 2013 roku Jartom doprowadził do zawarcia kontraktów z deweloperem Prologis na łączną powierzchnię ponad 20 000 metrów kwadratowych, głównie powierzchni magazynowych - mówi Dyrektor Generalny Jartom Olga Wałkiewicz. - Otrzymałam wielokrotnie potwierdzenie, że deweloper Prologis ocenia wysoko pracę Jartom, jako rzetelnego partnera na rynku powierzchni magazynowych i produkcyjnych – dodaje.


Satysfakcjonujące dla Schrack Technik Polska i Prologis warunki umowy, która została podpisana, są świadectwem dobrej współpracy wszystkich stron.


Prologis Park Warsaw II, zlokalizowany w Warszawie w przemysłowej części dzielnicy Praga, dzięki swojemu położeniu, umożliwia elastyczną dystrybucję towarów na terenie stolicy i okolic. Powierzchnia parku to 39 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Jartom (www.jartom.pl) -  ekspert na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych, jest wysoko cenioną firmą w branży doradców nieruchomości. W swojej ofercie posiada magazyny w centrach logistycznych do wynajęcia i samodzielne budynki magazynowo biurowe na sprzedaż. Często wybieranymi przez klientów usługami Jartom są także pomoc w renegocjacjach umów najmu oraz prowadzenie procesu BTS, czyli budowa dla najemców budynków „szytych na miarę”.

Jartom, 2013-4-5


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt