Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

VIVA i BIS…Nowa transakcja Jartom

2008-11-24
VIVA i BIS…Nowa transakcja Jartom

Agencja Jartom (www.jartom.pl)pośredniczyła w transakcji pomiędzy firmą kurierską Viva Xpress Logistics (POLSKA), a producentem i dystrybutorem mebli - przedsiębiorstwem „BIS”. Na początku 2009 r. najemca – firma specjalizująca się w dostarczaniu przesyłek - zagospodaruje dużą powierzchnię magazynowo-biurową na warszawskim Okęciu.

Viva Xpress znaczy szybko
Naturalną fazą rozwoju każdej dobrze prosperującego firmy jest zmiana siedziby na większą i bardziej prestiżową. W takiej sytuacji znalazła się również Viva Xpress Logistics. Jednym z wymogów sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa o takim profilu jest dysponowanie, dostosowanym do aktualnego zapotrzebowania firmy, centrum dystrybucyjno-magazynowego. Istniejące od wielu lat na rynku przedsiębiorstwo „Viva” koncentruje swoją działalność na dostarczaniu przesyłek lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych.

Wiemy, że firmy, które zwracają się do naszej Agencji Jartom (www.jartom.pl) o pomoc w znalezieniu nieruchomości wybierają nas, ponieważ jesteśmy znani z szybkości działania oraz dbałości o potrzeby przyszłych najemców i właścicieli obiektów magazynowych. Z takich właśnie powodów na skorzystanie z usług Jartom zdecydowała się firma Viva Xpress Logistics – mówi Anna Siudzińska, Konsultant ds. Nieruchomości Agencji Jartom.

Władzom Viva Xpress Logistics zależało na bardzo szybkim znalezieniu nieruchomości posiadającej obszerną część biurową i łatwy dostęp do budynku. W związku z tym skoncentrowaliśmy się na obiektach wolnostojących. - tłumaczy Anna Siudzińska z Jartom.

Kolejnym, równie ważnym kryterium wyboru budynku mogącego pełnić funkcję nowej siedziby firmy klienta była lokalizacja. Ważną kwestią było położenie nowego obiektu magazynowego stosunkowo blisko poprzedniego, czyli na Okęciu w Warszawie.

Obiekt idealny na siedzibę firmy
Zaprezentowana władzom przedsiębiorstwa Viva hala magazynowa wraz z częścią biurowo – socjalną okazała się bardzo dobrym wyborem. - Niewątpliwą zaletą nieruchomości, oprócz korzystnej lokalizacji jest atrakcyjna część biurowa.

Właścicielem nieruchomości jest specjalizująca się w dystrybucji zestawów kuchennych, zabudowy garderób oraz szaf wnękowych firma BIS. Przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją mebli oraz świadczeniem usług z zakresu wykonywania projektów, serwisu, transportu oraz montażuAgencja Jartom, 2008-11-24


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt