Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Warszawa lokale

2010-11-08
Warszawa lokale


Redaktor: Załóżmy, że byłabym zainteresowana wynajmem lokalu magazynowego lub produkcyjnego w Warszawie, na przykład na Bielanach. Co Jartom może mi zaproponować?
Agent Jartom: Przede wszystkim najpierw zapytałabym, jakie są Pani pozostałe oczekiwania. W Jartom staramy się dokładnie określić nie tylko wymagania klientów ale też ich faktyczne potrzeby, które zdecydują o usprawnieniu codziennego funkcjonowania firmy. Jeżeli chodzi o Bielany, mogłabym jednak zaproponować uniwersalną halę do wynajęcia. Jedną z ciekawszych propozycji Jartom jest tamtejsze centrum magazynowo-produkcyjne, kompletnie odnowione i unowocześnione z myślą o wymaganiach zarówno dystrybucji jak i produkcji.

Bielany oznaczają bliskość trasy krajowej nr 7, to niewątpliwe ułatwienie komunikacyjne dla samochodów transportowych. Tymczasem dla firm równie ważne jest, by i pracownicy nie dysponujący własnym samochodem mieli dobry dojazd.
Dzielnica Bielany zapewnia szerokie możliwości poruszanie się komunikacją miejską każdego typu, również metrem. Na ułatwienia mogą liczyć pracownicy mieszkający w Warszawie, ale też ci dojeżdżający np. z Łomianek.   W Jartom zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dobra komunikacja.

Na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Dla klientów ważne mogą się okazać rozwiązania dotyczące ogrzewania. Czego mogą się spodziewać w przypadku tej hali na Bielanach?
Hala przeszła generalny remont, w czasie którego wprowadzono pewne udogodnienia. Zastosowano nowoczesne ogrzewanie przy pomocy promienników podczerwieni. Zwiększa ono komfort cieplny i jednocześnie minimalizuje straty ciepła, a tym samym koszty eksploatacji. To technologia bardzo korzystna ekonomicznie dla potencjalnych najemców. Po zgłoszeniu do Jartom klient będzie miał okazję sprawdzić ją osobiście podczas wizji lokalnej w towarzystwie naszego agenta. Lokalizacja Warszawa lokale do wynajęcia.

Jakie zalety poza tym posiadają te magazyny do wynajęcia? Mogą być one pomocne przy prowadzeniu jakiejś konkretnej działalności?
Obiekt, o którym mówimy, może być nie tylko miejscem składowania, choć za tym przemawia chociażby posadzka bezpyłowa o nośności 8 T/mkw. Ważne jest jednak to, że dzięki dużemu przydziałowi prądu i suwnicom może służyć również do uciążliwej produkcji. Niewiele jest tak wszechstronnych centrów magazynowych, które pozwalają na skupienie w jednym miejscu kilku typów działalności. Bezpośrednia wizyta najlepiej pozwoli ocenić duży potencjał tych hal magazynowych do wynajęcia.

Interesuje mnie cała Warszawa. Jakie lokale posiadacie jeszcze w Warszawie?

W Warszawie możemy zaproponować kilkadziesiąt lokali o charakterze biurowo – magazynowym lub produkcyjnym. Oferty Warszawa lokale można zobaczyć na stronie hale


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Centrum magazynowo-produkcyjne, Warszawa-Bielany
,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt