Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Wyłączność skutkuje – Jartom wynajmuje ponad 2000 mkw. na drukarnię

2008-08-12
Wyłączność skutkuje – Jartom wynajmuje ponad 2000 mkw. na drukarnię

Duży budżet marketingowy na promocję nieruchomości wraz z umową pośrednictwa na wyłączność to sposób na szybką transakcję. Przekonał się o tym właściciel budynku komercyjnego pod Warszawą. Nieruchomość produkcyjno - magazynowo - biurowa została wynajęta firmie z branży poligraficznej.
„Naszą uwagę przykuwa kontrastowe zestawienie kolorów elewacji – czerwieni biurowego części budynku oraz bieli segmentu produkcyjno-magazynowego. Patrząc na budynek w pierwszej kolejności zauważamy jego nowoczesną bryłę i elegancję wynikającą z prostoty konstrukcji. To odważne zderzenie kolorów podkreśla idealny stan obiektu” – opowiada Anna Siudzińska, ekspert JARTOM (www.jartom.pl). 


 


 


Znalezienie idealnego najemcy lub osoby zainteresowanej kupnem posiadanej przez nas nieruchomości komercyjnej nie należy do zadań łatwych, zwłaszcza jeśli zależy nam na czasie. Dlatego szczególnie korzystnym rozwiązaniem jest podpisanie z agencją pośredniczącą w transakcji umowy na wyłączność. Taka umowa zdecydowanie zwiększa szanse na znalezienie najemcy. Zawarte w niej zapisy gwarantują nam nie tylko skuteczną promocję obiektu użytkowego, ale również możliwość sprzedaży lub wynajmu obiektu przez kilkaset agencji równocześnie, gdyż nieruchomości z umową na wyłączność są wpisywane do ogólnopolskiego systemu współpracy pomiędzy pośrednikami.
Dzięki takiej właśnie umowie firma JARTOM mogła wykorzystując wszelkie dostępne środki wywiązać się ze zobowiązania danego Klientowi. „Bardzo ważne jest profesjonalne podejście do partnera biznesowego i skuteczność w realizacji zamówień. Dzięki temu zdobywa się zaufanie Klientów.” – podkreśla Tomasz Branecki, prezes JARTOM. O takim właśnie zaufaniu klientów Agencji JARTOM świadczą inne zawierane umowy na wyłączność. Doskonałym tego przykładem jest nowoczesna hala magazynowa usytuowana w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej znajdująca się 25 km na wschód od Krakowa, czy centrum magazynowo-produkcyjne Maxima Industrial Park znajdujące się niedaleko Warszawy, przy trasie Warszawa – Gdańsk.
Każda branża rządzi się swoimi prawami. Specjalnych warunków wymaga również produkcja drukarska. Częstym problemem związanym z procesem drukowania jest hałas oraz intensywny zapach farb drukarskich. Natężenie hałasu można redukować korzystając z zaawansowanych technologicznie maszyn. Można także zainstalować ekrany wyciszające. Rozwiązaniem problemu uciążliwości stosowania niektórych rodzajów farb wykorzystywanych w poligrafii są wysokiej klasy systemy wentylacyjne oraz wyciągi. W przypadku drukarni wentylacja grawitacyjna nie wystarczy. Ponadto wysokość hali nie może być za niska ze względu na parametry maszyn drukarskich, ani za wysoka ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej temperatury do ciągłej pracy ludzi. Kolejną kwestią jest odpowiednie natężenie prądu. Odpowiednie, czyli dopasowane do rodzaju maszyn i ich potrzeb w zakresie poboru energii elektrycznej. Bardzo istotną kwestię stanowi również nośność posadzki. Maszyny poligraficzne są bardzo ciężkie i dlatego dobrze jest jeśli udźwig posadzki wynosi minimum 5 T.
Budynek wynajęty przez firmę poligraficzną, oprócz wysokiego standardu ma do zaoferowania także dogodną lokalizację. Nieruchomość położona jest na południe od Warszawy, niedaleko Piaseczna. Budynek, będący nieruchomością wolnostojącą usytuowany został w okolicy usługowo-przemysłowej. Obiekt magazynowo-produkcyjny posiada wygodny podjazd oraz bramę z poziomu zero. Znajdujące się we wspomnianej tu drukarni maszyny poligraficzne - pracujące w technice offsetowej - wykorzystywane są do nadruków na opakowania kosmetyków.
Gutenberg przewróciłby się w grobie gdyby wiedział, że jego wynalazek będzie wykorzystywany do produkcji opakowań do kremów i innych specyfików służących do pielęgnacji ciała.Jartom, 2008-8-12


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt