Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Żerań Park Warszawa II – odkryj zalety połączenia hali magazynowej z biurem.

2010-10-02
Żerań Park Warszawa II – odkryj zalety połączenia hali magazynowej z biurem.


Redaktor: Dzień dobry. Z moich obserwacji wynika, że coraz więcej firm poszukuje hal magazynowych w niedalekiej bliskości centrów miast, gdzie mogłoby przenieść swoje biura.
Agent JARTOM: Tak rzeczywiście, w JARTOM zauważyliśmy ten trend. Przeniesienie biura poza miasto pozwala firmom na duże oszczędności, jednocześnie nie tracąc nic z ich funkcjonalności i reprezentacyjności.

Czy na rynku wiele jest takich luksusowych hal magazynowych, które mogą spełniać także funkcję biurową przy zachowaniu ich najważniejszych właściwości?
Muszę przyznać szczerze, że niewiele. Do Polski ten trend dopiero dotarł. Najemcy odkrywają zalety połączenia hali magazynowej z biurem. JARTOM chce zawsze podążać drogą oczekiwań naszych klientów i dlatego udało nam się pozyskać kilka takich ofert.

W przypadku hal magazynowych mających spełniać także funkcję biurową najważniejsza jest lokalizacja. Wydaje mi się, że jedna z Państwa ofert - Żerań Park Warszawa II to idealna propozycja?
Absolutnie, to centrum dystrybucyjne położone w dzielnicy Żerań przy trasie toruńskiej to w doskonała lokalizacja. Pozwala na dogodną dystrybucję składowanych towarów. Do obiektu jest dobry dojazd. Właściwie w klika minut możemy do niego dotrzeć z centrum. Przy tym to bardzo efektowna wizualnie hala.


Rzeczywiście, hala magazynowa wygląda imponująco. Dla firm szukających obiektu magazynowego wraz z biurami to doskonała propozycja. Jak rozwiązano tutaj urządzenie powierzchni biurowej?
Przy hali planowana jest budowa budynku biurowego według potrzeb przyszłego najemcy. Możliwe jest także wydzielenie powierzchni biurowej w hali. Możliwość wyboru formy biura to jedna z zalet tej hali magazynowej.

Podejrzewam, że nie jedyna?
Oczywiście. To najwyższej jakości hala magazynowa, wykonana
wg standardów Unii Europejskiej. Możliwość wysokiego składowania, nowoczesne ogrzewanie, doki, posadzka bezpyłowa. Dwa niezależne źródła energii elektrycznej. Mogłabym tak długo wymieniać.

Czy w takim razie krajobraz Polski w najbliższym czasie będzie przypominać kraje Europy Zachodniej, gdzie przy drogach dojazdowych do miast, zamiast obdrapanych, starych budynków będą stały kolorowe, o ciekawej architekturze obiekty biurowo - wystawienniczo – magazynowe?
W niedalekiej przyszłości zapewne tak. Dziś tak naprawdę, ze względu na małą liczbę hal magazynowych z reprezentacyjnymi biurami, popyt na tego typu obiekty przewyższa popyt. Dlatego warto się spieszyć, zanim deweloperzy zaczną budować więcej tego typu obiektów, może minąć trochę czasu

Dziękuję za rozmowę.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
Żerań Park Warszawa II
,


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt