Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Budynek magazynowo dystrybucyjny - Koluszki, oferta nr 2541a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Budynek magazynowo dystrybucyjny, oferta nr 2541a

Koluszki

  • Na sprzedaż magazyn wysokiego składowania na przedmieściach Łodzi, blisko węzła A1. W skład nieruchomości wchodzą: hala wysokiego składowania o powierzchni 1536 mkw; budynek magazynowo socjalny o powierzchni 1925 mkw; wiata parkingowa 101 mkw; budynek biurowy z powierzchnią ekspozycyjną o łącznej powierzchni 844 mkw.
  • Dwukondygnacyjny budynek administracyjno biurowy o powierzchni 844 mkw z częścią ekspozycyjną.
  • Hala na sprzedaż 3461 mkw.

Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Koluszki, 20 km od Łodzi, kierunek na wschód od Łodzi, okolica mieszkalno – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 844 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Szanowni Państwo, jeśli ktoś poszukuje porządnej nieruchomości  jako siedziby nowopowstającej firmy bądź na rozszerzenie swojej działalności to mogę polecić Koluszki.  W samym centrum Polski, nieopodal dwóch krzyżujących się autostrad A1 i A2. Właśnie oglądałem zadbany obiekt  nie wymagający dużych nakładów.  Hala wysokiego składowania wraz przyległościami, dużym biurem, socjałem, sala konferencyjną, pomieszczeniami technicznymi i placem manewrowym. Szybka adaptacja, trochę własnej inwencji i będzie super.

~ Konsultant rynku magazynowego:

Hale dobrze służyły właścicielowi.  Firma się rozwinęła i konsoliduje działalność w innej lokalizacji, więc podjęto decyzje o sprzedaży. Potencjał obiektu rokuje na powtórzenie sukcesu przez nowego właściciela. Hala wysokiego składowania jest wspaniale doświetlona, a powierzchnia  magazynowa jest ograniczona tylko dwoma słupami nośnymi. Załadunek i wyładunek nie stwarza problemu, gdyż hale wyposażono w trzy doki.  Duże biuro z salą konferencyjną robią wrażenie. Funkcjonalności obiektu dopełniają pomieszczenia dla pracowników i gości. O niczym nie zapomniano.  

~ Paweł:

Oglądając hale na sprzedaż  doszedłem do wniosku, że po niewielkiej kosmetyce z użyciem farby i przy niewielkich nakładach można się wprowadzić. Praktycznie bez większych inwestycji można rozpocząć działalność. Czuć rękę dobrego zarządcy, wszędzie porządek, magazyn i teren wokół  dobrze wysprzątane. Pomimo zimy teren odśnieżony, urządzenia, bramy, ogrzewanie i monitoring funkcjonują bez zastrzeżeń. 

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Budynek magazynowo dystrybucyjny znajduje się w gminie Koluszki. Koluszki to miasto w województwie łódzkim położone na Mazowszu, pomiędzy Niżem Środkowo-Polskim a wyniesieniami Garbu Łódzkiego. Gminy sąsiadujące to: Andrespol, Brójce, Brzeziny, Budziszewice, Jeżów, Rogów, Rokiciny, Żelechlinek.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Koluszki posiadają komunikację miejską (MPK) oraz prywatnych przewoźników. Przede wszystkim gmina ta dobrze skomunikowana jest z Łodzią i ościennymi miastami.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Centralne położenie Koluszek, daje nieocenione możliwości w kwestiach komunikacji samochodowej. Miasto to położone jest pomiędzy najważniejszymi drogami w Polsce. Droga krajowa 72 biegnąca obok Koluszek łączy się bezpośrednio z A-1 oraz S-8. Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa to tylko niektóre wymienione centra logistyczne, do których dostaniemy się bezproblemowo. A-1 prowadzi nas na północ kraju, przecina się z A-2 oraz łączy z S-8. W praktyce mamy zapewniony transport we wszystkich kierunkach Polski. Przez Koluszki przechodzą dwie drogi wojewódzkie nr 715 Koluszki – Budziszewice – Ujazd oraz droga wojewódzka nr 716 Koluszki – Rokiciny – Piotrków Trybunalski.

Komunikacja kolejowa.
Stacja kolejowa w Koluszkach, w województwie łódzkim, jest jednym z najważniejszych węzłów kolejowych w Polsce. Znajduje się w centrum miasta. Krzyżują się tu linie z Warszawy, Łodzi, Katowic i Tomaszowa Mazowieckiego.

Opis gospodarki regionu.
Na wniosek Miasta Koluszki, utworzona została Podstrefa Koluszki - Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Daje to wiele przywilejów dla nowych inwestorów i przedsiębiorców w tym mieście. Inwestorzy mogą liczyć na pomoc w postaci zwolnienia z podatku dochodowego w wysokości nawet 70% poniesionych nakładów lub dwuletnich kosztów wynagrodzenia nowozatrudnionych. Niewątpliwie ożywia to ten rejon, zwłaszcza, iż dano zielone światło do prowadzenia m.in. działalności: - produkcyjnej (w tym przetwórstwo spożywcze), - usługowej (w tym transport i magazynowanie), - w ramach BPO (w tym informatycznej, badawczej i rozwojowej, księgowości, call centrem). Istotnym jest także to, iż gminy mogą udzielić zwolnienia z podatku od nieruchomości. W Koluszkach między innymi mają siedziby firmy: AGAT, ANPOL, EXPLICO, GUMIŚ, PHU BARTEK, REWA, Petro Energia, Bazylia.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (13)Hale Poznań (6)Hale Wrocław (2)Hale Szczecin (1)
Hale Toruń (1)Hale Gdańsk (1)Hale Olsztyn (1)Hale Gorzow Wielkopolski (1)
Hale Łódź (1)Hale Katowice (1)Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt