O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem - Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej, oferta nr 1069a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem, oferta nr 1069a

Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej

  • Samodzielny obiekt magazynowo produkcyjny koło Tarczyna pod Warszawą, w którym możliwa jest każda produkcja. Obszerne place manewrowe, przestronne hale produkcyjne do wynajęcia lub na sprzedaż. Dzięki pomocy Jartom uzyskasz niskie stawki czynszowe lub korzystna cenę. Władze miejscowe każdorazowo muszą uzgodnić przebieg produkcji i jej rodzaj, z uwzględnieniem takich działań jak montaż, pakowanie czy konfekcjonowanie, w zakresie jej zgodności z przepisami, w tym z lokalnym prawem i przeznaczeniem obiektu. Możliwości dostarczenia mediów niezbędnych do konkretnej produkcji powinny być zawsze potwierdzone przez dostawców.
  • Powierzchnie biurowe do wykończenia. Możliwość dostosowania pod potrzeby klienta. Ogrzewanie gazowe.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 2934 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 5 000 000 PLN + VAT, Czynsz za mkw. powierzchni hali 12 PLN + VAT + opłaty
(czynsz za małą halę 9 zł + VAT)
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej, 21 km od Warszawy, kierunek na południowy - zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 250 mkw., do wykończenia  
Zabezpieczenia, ochrona  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Zielony: Tarczyn to przecież zagłębie owocowo warzywne. to sady i zielone pola. Tarczyn to świetne miejsce aby udać się w każdym kierunku kraju. Blisko ok. 30 km do Warszawy to droga na Radom, Kielce, Kraków. Kilka kilometrów do DK-50 (obwodnica Warszawy) która łączy nas z S-8 lub A-2. Gdy tę lokalizację poddamy rozważeniu nie mamy kłopotu aby stworzyć fajny magazyn, w fajnym miejscu dla naszej firmy. Tarczyn to także duży potencjał, dobre sąsiedztwo wielu firm, blisko Grójca, Żyrardowa czy też chwila do Łodzi. Naprawdę warto pomyśleć o tej hali na sprzedaż.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem znajduje się w gminie Tarczyn. Gmina Tarczyn położona jest w województwie mazowieckim w powiecie piaseczyńskim. Sąsiednie gminy to: Nadarzyn, Żabia Wola, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów, Grójec i Pniewy. Gmina Tarczyn znajduje się na pograniczu Równiny Łowicko – Błońskiej, Równiny Warszawskiej i Wysoczyzny Rawskiej. Przez Tarczyn przepływa rzeka Tarczynka.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Najlepszym sposobem podróżowania na terenie gminy, do miast i gmin ościennych oraz innych, większych miejscowości, jest wykorzystanie komunikacji PKS oraz przewoźników prywatnych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Atutem gminy Tarczyn jest jej położenie. Przez Tarczyn przebiega droga krajowa nr 7 (S-7) łączy ona Gdańsk – Warszawę – Kraków, droga wojewódzka (876) Łoś - Tarczyn – Mszczonów oraz drogi powiatowe, gminne i lokalne. Układ drogowy zapewnia dobre połączenia między miejscowościami w gminie oraz połączenia z sąsiednimi gminami. Niespełna kilka kilometrów od Tarczyna przebiega droga krajowa nr 50 stanowi ona obwodnicę Warszawy. DK-50 łączy się bezpośrednio z A-2, DK-8 (S-8) daje nam to bezproblemowy dojazd do prawie wszystkich najważniejszych aglomeracji w Polsce - Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin czy też na wszystkie drogowe przejścia graniczne naszego państwa.

Komunikacja kolejowa.
Komunikację kolejową zapewnia linia łącząca Skierniewice z Górą Kalwarią. Na terenie gminy Tarczyn zlokalizowane są trzy stacje kolejowe: w Tarczynie, Jeżewicach i Gładkowie. Przez obszar gminy przebiega również trasa wąskotorowej kolejki dojazdowej, obecnie jednak nie jest ona wykorzystywana do celów komunikacyjnych.

Opis gospodarki regionu.
Znakomite położenie logistyczno-komunikacyne gminy Tarczyn, bliskość Warszawy (25 km) oraz istnienie podstawowej infrastruktury technicznej, stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej i rozpoczęcia nowych inwestycji. Na terenie gminy Tarczyn działa kilka firm, o dużym znaczeniu dla lokalnej gospodarki. Wśród głównych branż wymienić należy spożywczą Agros-Fortuna, „Zielona Budka”, „Van Melle Polska”, „Niagara” oraz przemysłową Tarona-Ceramika, Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych, Tarmont-Panel. Wymienione zakłady są głównymi pracodawcami w gminie, a podatki przez nie płacone stanowią ważną pozycję w jej budżecie. Niektóre firmy posiadają własne ujęcia wody i oczyszczalnie ścieków, które mogą być włączone w systemy ogólnogminne.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (51)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt