Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hala produkcyjno - magazynowa - Przedmieścia Łodzi - centralna Polska, oferta nr 2521a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Hala produkcyjno - magazynowa , oferta nr 2521a

Przedmieścia Łodzi - centralna Polska

  • Jartom oferuje do wynajęcia hale produkcyjna na przedmieściach Łodzi. Hala produkcyjno - magazynowa przystosowana do lekkiej produkcji. Możliwe magazynowanie i wysokie składowanie. Powierzchnie produkcyjne dostępne od zaraz. Dobry dostęp do nieruchomości komunikacją miejską. Dzięki Jartom wynajmiesz hale i magazyny po najniższych stawkach czynszowych.
  • Biuro o powierzchni 280 mkw. posiada centralne ogrzewanie. Okablowanie komputerowe we własnym zakresie.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 5908 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Przedmieścia Łodzi - centralna Polska, kierunek na południe od Łodzi, okolica typowo przemysłowa, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 280 mkw., (wydzielone z hali)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, własne ciągi komunikacyjne, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjno - magazynowa znajduje się w Pabianicach, mieście i gminie położonych w centralnej Polsce. Pabianice sąsiadują bezpośrednio z gminą Łask, Piotrkowem Trybunalskim i Łodzią.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Dojazd terenie Pabianic i na liniach podmiejskich obsługuje firma MZK Pabianice. W sumie daje to 16 linii autobusowych i dwie tramwajowe. Jedna z tych linii (P) obsługuje także trasę do Łodzi. Tak więc dojazd do hali produkcyjno – magazynowej nie będzie stwarzał pracownikom problemu.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Pabianice przebiegają drogi krajowe DK 71 ze Strykowa przez Zgierz, Pabianice do Rzgowa), DK 14 z Wrocławia przez Walichnowy, Złoczew, Sieradz, Pabianice, Łódź do Łowicza) oraz droga wojewódzka DW 485 z Bełchatowa przez Wadlew do Pabianic. Istnieją również plany, według których Pabianice mają się znaleźć na trasie drogi szybkiego ruchu S8, projektowana jest również obwodnica Pabianic od północy, oznaczona jako S14. Od 15 maja 2010 wprowadzono zakaz wjazdu samochodów ciężarowych jadących od strony Rzgowa do centrum miasta, czyli ciężarówkami nie będzie można jeździć po ulicach: Warszawska, Stary Rynek, Zamkowa - aż do Zielonej Górki.

Komunikacja kolejowa.
Jeśli chodzi o komunikację kolejową, Pabianice obsługuje linia kolejowa numer 14 z Łodzi Kaliskiej do niemieckiego Forst-Baršć. Z Pabianic wyruszają także pociągi do Częstochowy, Gdyni, Jeleniej Góry, Kutna, Poznania, Sieradza, Szczecina, Terespola, Warszawy, Wrocławia i pobliskiego Zgierza.

Opis gospodarki regionu.
Obszary aktywne gospodarczo w Pabianicach podzielić można na 3 strefy: starą dzielnicę przemysłową, nową dzielnicę przemysłową oraz obszary znajdujące się przy linii kolejowej. Mimo upadku wielu zakładów przemysłowych, nadal dominuje przemysł lekki. Jednak ważne miejsce w gospodarce miasta zajmują: przemysł chemiczny (zakłady farmaceutyczne Polfa i Aflofarm), spożywczy (Zakłady Mięsne Pamso) oraz elektromaszynowy (fabryka żarówek Philips).


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (155)Hale Katowice (43)Hale Łódź (37)Hale Wrocław (22)
Hale Poznań (19)Hale Gdańsk (11)Hale Kraków (8)Hale Toruń (7)
Hale Szczecin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (5)Hale Rzeszów (5)Hale Lublin (4)
Hale Kielce (2)Hale Białystok (1)Hale Opole (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt