Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości  |
Hillwood Marki, oferta nr 1576d
14 km od centrum Warszawy
- Powierzchnie biurowe w wysokim standardzie - wydzielone z części hali. Okablowanie komputerowe i telefoniczne w standardzie. Możliwość istalacji klimatyzacji. Powierzchnię można całkowicie dodstosować do wymagań klienta.
- Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
- Minimalny moduł hali na wynajem 1500 mkw., maksymalny do uzgodnienia
Czynsz za halę do negocjacji
|
Kategoria |
do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna
|
Lokalizacja |
14 km od centrum Warszawy, tuż przy drodze krajowej nr 8 stanowiącej część międzynarodowej trasy Via-Baltica, bardzo dobre połączenie z głównymi drogami transportowymi do Terespola, Bydgoszczy, Suwałk, kierunek na Białystok , okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa |
Standard, stan techniczny, rok budowy |
stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:
|
Hala wysokość |
hala wysokiego składowania
|
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania |
zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:
|
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki |
posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:
|
Hala rampa |
zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:
|
Hala ilość bram |
zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:
|
Biuro pow. max |
uzalezniona od potrzeb najemcy
|
Zabezpieczenia, ochrona |
obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa |
Zagospodarowanie terenu |
teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany
|
Komentarze pracowników JARTOM:
~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: |
Hale przy trasie S8, Marki czy Pruszków, a może Żerań? W JARTOM Real Estate bezpłatnie Ci doradzimy, którą halę wybrać.
| | ~ : | Hale czy magazyny? JARTOM pomoże Ci dopasować powierzchnię idealnie dla Twojej firmy | | ~ Gosia Papaj: | Ten prestiżowy projekt ruszył po podpisaniu za pośrednictwem Jartom umowy na wynajem ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 1000 mkw powierzchni biurowej. Chcesz , by Twoja firma również była najemcą w tym parku? Z Jartom najlepsze warunki! | |
|
Opiekun nieruchomości:
|
| Zadzwoń: | | +48 516 ... zobacz numer | |
| Małgorzata Papaj | |
|
|
lub wypełnij formularz: |
|
Hillwood Marki nowoczesne centrum dystrybucyjne znajduje się w gminie Marki, położonej w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej (na północny wschód od Warszawy). Sąsiaduje między innymi z gminami Bródno, Zielonka, Ząbki, Pustelnik, Brzeziny i Grodzisk.
Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych. Marki obsługiwane są przez warszawskie ZTM – 6 linii w tym nocne. Dzięki tym połączeniom bez problemu dostaniemy się do centrum Warszawy bądź udamy się w kierunku Żerania, Radzymina i Wołomina. Trzeba nadmienić, iż Marki podlegają pod 1 strefę biletową ZTM co niewątpliwie obniża koszt przejazdu z i do Warszawy. Miejscowość Marki obsługują także prywatni przewoźnicy oraz PKS.
Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych. Wspaniałe położenie Marek przy trasie szybkiego ruchu nr 8 oraz bliskość do centrum Warszawy oraz dzielnic Woli, Ochoty czy Mokotowa (ok. 10 km), to niepodważalny atut tej lokalizacji. Trasa S-8 (europejska E-67) to wspaniałe połącznie praktycznie ze wszystkimi drogami naszego kraju. S-8 na wschód zaprowadzi nas w kierunku Białegostoku oraz na wschodnią granicę. A na zachód pełniąc funkcję Zachodniej i Północnej Obwodnicy Warszawy łączy się z autostradą A-2, prowadzącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to także droga do Wrocławia czy też kierunek na Okręg Katowicki. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości w Polsce z którymi droga ta się krzyżuje, ale jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych dróg naszego państwa
Komunikacja kolejowa. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowości Zielonka. Z PKP Zielonka dla podróżnych, to już kwestia kilu minut, aby się dostać do drugiej linii metra w Warszawie. Podróżni przybywający do miejscowości Marki mogą korzystać z odległego o około 20 kilometrów lotniska Warszawa-Okęcie. Najłatwiejszy i najszybszy dojazd tam stanowi droga S8/E67.
Opis gospodarki regionu. Dominującymi branżami, w których funkcjonują firmy z terenu gminy Marki są: handel, usługi transportowe i roboty ziemne, usługi budowlane, remontowe i malarskie, mechanika maszyn i naprawa pojazdów. Do największych firm na terenie gminy można zaliczyć w szczególności: F.O.C. „FOMAR”, palarnię kawy „Tchibo”, filię największego na świecie producenta farb drukarskich „Sun Chemical”, centrum handlowe „M1”, przedsiębiorstwo „Komandor S.A.” oraz dealera samochodów marki „Toyota” oraz „Opel”.
|
|