Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Reprezentacyjny obiekt idealny na siedzibę firmy. - Obiekt położony w pobliżu Janek, dogodna komunikacja z Al. Krakowską, oferta nr 1099b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj dzialki
 
rodzaj transakcji
powierzchnia działki
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Reprezentacyjny obiekt idealny na siedzibę firmy., oferta nr 1099b

Obiekt położony w pobliżu Janek, dogodna komunikacja z Al. Krakowską


  • Powierzchnia biurowo - wystawiennicza zlokalizowana na dwóch kondygnacjach w budynku doskonale skomunikowanym z halą. Biuro wykończone najwyższej klasy materiałami takimi jak granit, drewno, marmur.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 600 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 6 500 000 PLN + VAT, Czynsz za całość 32 000 PLN + VAT + opłaty
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Obiekt położony w pobliżu Janek, dogodna komunikacja z Al. Krakowską, kierunek na Katowice, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 560 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren wyłożony kostką  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Paweł: Jeśli chciałbym podnieść prestiż swego przedsięwzięcia. To miejsce i ta hala na sprzedaż, rewelacyjnie zapewniłaby mi to. Fantastyczne położenie. Al Krakowska a co za tym idzie, wylot na Poznań, Łódź nie stanowi problemu dzięki nowemu połączeniu z A-2. Wspaniały dojazd dla klienta indywidualnego. Fajne biuro i ekspozycja. To się liczy. Perfekcja.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Reprezentacyjny obiekt idealny na siedzibę firmy znajduje się w gminie Michałowice, w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w aglomeracji warszawskiej. Sąsiednie gminy to Brwinów, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacją autobusową zajmuje się ZTM Warszawa, ze stolicy na teren gminy Michałowice można dostać się na przykład autobusami linii 717, 207,177 aczkolwiek komunikacja miejska ma tu znaczenie drugorzędne, po bogatej sieci linii kolejowych WKD. Inną opcją jest skorzystanie z usług przewoźników prywatnych lub z autobusów PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Komunikacja jest bardzo ważnym elementem rozwoju Michałowic. Ze środków budżetowych została wybudowana obwodnica w Regułach i droga w miejscowości Opacz - Kolonia. Przez teren gminy przebiega droga wojewódzka nr 719 Warszawa - Pruszków. Obok Gminy przebiegają także drogi krajowe: nr 7 relacji Gdańsk - Warszawa - Kraków - granica państwa oraz nr 8 (S-8) relacji Warszawa - Wrocław-granica państwa a na wschód możemy pojechać do Białegostoku. S-8 (E-67) łączy się także z DK-1 (A-1), którą bez problemu dostaniemy się do Okręgu Katowickiego. Przez teren Gminy przebiega trasa S-2 w ciągu autostrady A-2 Berlin - Warszawa - Moskwa, zwana również południową obwodnicą Warszawy (POW). Dzięki S-2 gmina jest także dobrze skomunikowana z Portem Lotniczym im. F. Chopina w Warszawie.

Komunikacja kolejowa.
Kolejka WKD ma dla rozwoju urbanizacji i gospodarki gminy kluczowe znaczenie. Prowadzi ona przewozy pasażerskie i jest jedną z form szybkiej kolei miejskiej aglomeracji warszawskiej. Na obszarze gminy zlokalizowane są przystanki: Opacz (9,3 km od stacji Warszawa Centralna), Michałowice (11,1 km), Reguły (12,6 km), Komorów (17,8 km), Nowa Wieś (19,2 km). To dzięki niej, niewielkimi nakładami środków, można rozwiązać problemy komunikacyjne mieszkańców pasa zachodniego Warszawy i Gminy Michałowice. Zakładane plany modernizacji kolejki obejmują między innymi: unowocześnienie taboru kolejowego, zwiększenie częstotliwości i prędkości ruchu pociągów, poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy pasażerów, budowę przystanków i obszernych parkingów w ich bezpośrednim sąsiedztwie oraz poprawę przejazdów koło przystanków Michałowice, Reguły, Komorów, Opacz i Nowa Wieś.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy znajdują się głównie małe i średnie przedsiębiorstwa prywatne, ale także lokalne oddziały dużych firm, takie jak sklep firmowy producenta podłóg „Barlinek”. Oprócz tego, na terenie gminy znajdują się firmy: METKOL Pruszyński, TESTEMER, Boks Pol, SPARE, BROMAZ, KDM, MIRAVENA, SPARE.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Bielsk Podlaski (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt