O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Hale budowa
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hale budowa: magazyny, hale produkcyjne i sportowe - tanio.

Hale budowa pod klucz.

Klient, chcący wybudować halę produkcyjną czy magazyn, uzyska w JARTOM szeroki wachlarz ofert sprawdzonych wykonawców, ze wskazaniem na najkorzystniejszą w danym przypadku opcję. Porównanie wariantów cen budowy, pomoże wybrać najbardziej konkurencyjną ofertę.

Wieloletnia aktywna działalność JARTOM na rynku budowy nieruchomości magazynowych zaprocentowała wiedzą i doświadczeniem. Dobieramy wykonawcę hali, który najlepiej odpowiada swoim profilem charakterowi działalności i potrzebom inwestora.

zdjęcie hale budowa spotkanie projektowe


Hale budowa w nowoczesnej technologii.

Firmy z katalogu JARTOM wykorzystują nowoczesne technologie budowlane lekkiej konstrukcji hal, budowane z certyfikatami jakości. Dodatkowo oferują także wsparcie techniczne i doradztwo inwestycyjne przez cały okres realizacji projektu budowy hali.

Współpraca z JARTOM i jednym, rekomendowanym partnerem to szereg korzyści dla naszego klienta: spójne rozwiązania technologiczne, dostawa elementów konstrukcyjnych z jednego źródła, pewność indywidualnego doboru projektu, pod kątem potrzeb i wymagań danego inwestora oraz  sztywny termin realizacji z niezmienną ceną.

JARTOM współpracuje z wykonawcami, architektami, specjalistami budowlanymi którzy zajmują się kompleksowym projektowaniem, dostawą i montażem różnego rodzaju prefabrykowanych hal przemysłowych.

Do najczęściej realizowanych projektów należy budowa hal produkcyjnych i magazynowych, żelbetowych i stalowych oraz obiekty budownictwa przemysłowego o innym przeznaczeniu.

Sprawdź też ofertę hal na sprzedaż lub hal na wynajem.

Masz działkę. Chcesz wybudować halę. Aby uzyskać dokładniejsze dane proszę o kontakt ze mną. Przyślę Państwu propozycję cenową. 


  Porozmawiaj z ekspertem ds. budowy teraz:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer

Kamila Branecka
Dyrektor

Hale budowa

Temat:
Treść:
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Tel. kontaktowy:
E-mail: *
Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach realizacji kontaktu zwrotnego. *
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE


SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Budowa
 
 
 
 
 
 
 
 

SKUTECZNOŚĆ JARTOM POTWIERDZAJĄ.:

zdjęcia loga referencyjne JARTOM
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt