O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Magazyny wysokiego składowania - Łubna, powiat Piaseczno, 15 km od Warszawy., oferta nr 1176b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Magazyny wysokiego składowania , oferta nr 1176b

Łubna, powiat Piaseczno, 15 km od Warszawy.


  • Mapletree Kalwaria to nowoczesne centrum dystrybucyjne pozwalające na magazynowanie, składowanie i dystrybucję. Nowoczesne konstrukcje stalowe i rozwiązania techniczne pozwalają na niskie koszty eksploatacji. Powierzchnie magazynowe można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Nowoczesne lokale użytkowe do prowadzenia biur na terenie nieruchomości. Dzięki Jartom uzyskasz doskonałe warunki najmu i atrakcyjne stawki czynszowe.
  • Możliwość kształtowania powierzchni biurowej w zależności od indywidualnych wymagań najemców. Wysoki standard wykończenia. Nowoczesne rozwiązania komputerowe i telefoniczne - bez ograniczeń. Klimatyzacja na życzenie najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: do ustalenia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1350 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Łubna, powiat Piaseczno, 15 km od Warszawy., kierunek na Górę Kalwarię, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max wielkość powierzchni biurowej do ustalenia z klientem  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Mapletree Kalwaria centrum logistyczne znajduje się w gminie Góra Kalwaria, w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, zaledwie kilkaset metrów od DK 79. Góra Kalwaria jest członkiem stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich, sąsiaduje z gminami Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock, Grójec, Magnuszew i Warka.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za miejską sieć komunikacyjną w planach ma odpowiadać warszawskie MZK - niedługo ruszą z Góry Kalwarii dwie linie autobusowe ZTM z Wilanowa przez Konstancin. Mają to być jedne z najdłuższych tras na tych terenach. W obrębie gminy działa również PKS oraz kilku prywatnych przedsiębiorców, wykorzystujących busy do kursów na terenie powiatu, na przykład na reaktywowanej niedawno linii do Otwocka.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez gminę biegną dwie duże drogi krajowe – DK 50 z Grójca do Mińska Mazowieckiego oraz DK 79 łącząca Warszawę z Sandomierzem, Ożarowem i biegnąca w pobliżu Radomia. Dobre połączenie drogowe ze stolicą stanowi również droga wojewódzka numer 724.

Komunikacja kolejowa.
Przez gminę biegnie linia kolejowa, będąca fragmentem korytarza ze wschodu na zachód kraju, łączącego w swoim dalszym biegu między innymi Warszawę z Poznaniem. Transport szynowy jest najważniejszym elementem strategii samorządu wojewódzkiego, czego dowodem jest stworzenie spółki Koleje Mazowieckie oraz oddanie pod opiekę samorządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej, której częścią jest linia z Góry Kalwarii do Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy dominują małe i średnie przedsiębiorstwa, firmy prywatne z różnych branż, między innymi sklepy i hurtownie, firmy budowlano-remontowe, biura rachunkowe i firmy zajmujące się oprogramowaniem i grafiką komputerową dla firm i klientów indywidualnych. Kilka spośród zakładów znajdujących się na terenie Góry Kalwarii to: Ferrum System, Toronto-bis, Mea Polska, Biuro Rachunkowe Komplet, Multinet.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (144)Hale Katowice (51)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt