O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Hale na sprzedaż » Hale do wynajęcia » Samodzielna hala na sprzedaż. - Obiekt położony w Śremie, oferta nr 2408a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Samodzielna hala na sprzedaż., oferta nr 2408a

Obiekt położony w Śremie


  • Jartom oferuje samodzielne hale magazynowe na sprzedaż. W skład nieruchomości wchodzą dwie połączone ze sobą hale. Samodzielna hala na sprzedaż to konstrukcja stalowa, w której mogą być realizowane produkcja i magazynowanie. Dostęp na hale poprzez doki i bramę najazdową. Hale posiadają zaplecze socjalno biurowe, lokale użytkowe są w dobrym standardzie.
  • Powierzchnia biurowa ok. 300 mkw. w bardzo dobrym standardzie. Wyposażona w okablowanie komputerowe, telefoniczne. Powierzchnia socjalna ok. 500 mkw.
  • Termin dostępności nieruchomości: w ciągu 4 miesięcy od podpisania umowy przedwstępnej; obiekt do sprzedania z najemcą - czynsz ok. 30 000€
  • Hala na sprzedaż 12883,90 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 25 316 000 PLN + VAT
Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Obiekt położony w Śremie, kierunek na południe od Poznania, w okolicy obiekty różnego typu: przemysłowe i mieszkalne, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 800 mkw., (w tym 500mkw. - socjal)  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, zazieleniony, utwardzony kostką  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Samodzielny obiekt na sprzedaż znajduje się na terenie miejscowości i gminy Śrem, położonej w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się gminy Manieczki, Czempin, Środa Wielkopolska, Kórnik, Mosina, Książ Wielkopolski.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Samodzielny obiekt na sprzedaż położony jest przy drodze nr 434. Komunikacja miejska w Śremie najpierw połączona była z PKS Poznań. Obecnie zajmuje się nią firma Totem ze Śremu. Komunikacja działa na terenie miasta, a także zapewnia połączenia autobusowe z pobliskich miejscowości do centrum. Planowana jest rozbudowa sieci komunikacyjnej na całą gminę Śrem. Komunikacją autobusową można dojechać między innymi do miast takich jak Jelenia Góra czy Wrocław, a także do miejscowości w sąsiednich powiatach: Kościana, Leszna, Gostynia oraz Dolska i Książa Wielkopolskiego. Najwięcej kursów wykonuje się jednak do Poznania.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Gminę Śrem przecina sieć dróg krajowych i wojewódzkich, które jednocześnie łączą się z autostradą A2. Mapa tychże połączeń przedstawia się następująco: DW310 ze Śremu do Czempinia i Głuchowa, gdzie krzyżuje się z drogą krajową nr 5; DW432 z Leszna, Osiecznej, Krzywina, przez Śrem do Zaniemyśla i Środy Wielkopolskiej oraz Wrześni - krzyżuje się z DK5, DK 12 i DK11 oraz autostradą A2; DW434 z Łubowa przez Kostrzyn, Kórnik, Śrem, Dolsk, Gostyń, miejscowość Krobia do Rawicza – krzyżuje się z DK92, DK11, DK12, DK5, DK36; oraz droga wojewódzka nr 436: Śrem – Książ Wielkopolski – Klęka (krzyżująca się z drogami krajowymi nr 11 i 15). W 2007 roku oddano do użytku obwodnicę miasta dla drogi nr 434, skierowano na nią również ruch samochodów ciężarowych.

Komunikacja kolejowa.
Przez Śrem przebiega linia kolejowa 272, łącząca Poznań ze Środą Wielkopolską i Jarocinem, a dalej z Ostrowem Wielkopolskim, Kluczborkiem i Kędzierzynem Koźle. Natomiast po północnej stronie Poznania trasa ta przechodzi w linię E-59 do Szczecina i Świnoujścia.

Opis gospodarki regionu.
Śrem jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym. Znajduje się tutaj część Śremskiego Parku Inwestycyjnego, który został podzielony na dwa obszary: Wschodni i Zachodni. Na jej terenach znajdują się między innymi firmy Toyota, Cersanit, Faurecia, NSK, General Electric, Metzeler, Henkel-Ceresit, Whirlpool, FagorMastercook, Electrolux, Bridgestone, Colgate Palmolive, Cadbury, Marcegaglia.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Śrem (1)Hale Oborniki (1)Hale Września (1)Hale Poznań (1)


2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt